Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1324

Na Wspólnej 8

Marta przeprowadza z ojcem poważną rozmowę. Michał jest zazdrosny o Kingę. Daniel samotnie wyrusza do Czech. Nowy pracownik mocno krytykuje Michała.

Na Wspólnej 1324 - opis odcinka

Przyjaciele Zuzy są bardzo poruszeni jej wyznaniem. Marta obejmuje przyjaciółkę. Filip natomiast natychmiast zabiera z pokoju Ksawerego i wychodzi z nim do łazienki. Wracając z imprezy Gosia i Igor zastanawiają się, jak pomóc przyjaciółce. Chłopak uważa, że zamiast bezustannie okazywać współczucie, trzeba ją wspierać, aby uwierzyła, że może żyć normalnie. Marta robi mężowi wyrzuty, że zachował się nietaktownie wobec Zuzy. Zapewnia go, że zwykłe kontakty z osobą zakażoną, nie stanowią ryzyka. Filip ma co do tego wątpliwości. Zuzie jest przykro z powodu reakcji Filipa. Kamil stara się zbagatelizować sprawę. Następnego dnia Marta odwiedza ojca. Ma mu za złe, że wyprowadził się od Zuzy i Kamila. Tłumaczy, że mieszkając z osobą zakażoną, nie zarazi się HIV. Ciekawa jest, jakby postąpił, gdyby okazało się, że ona jest nosicielem. Roman uważa, że to absurdalne pytanie. Marta uświadamia mu, że ten problem może dotyczyć każdego…

Przemek mówi Danielowi, że dziś po południu może jechać w kolejny kurs. Tym razem sam, ale za to za podwójną stawkę. Młody Brzozowski ma wątpliwości, czy podoła takiemu wyzwaniu. W końcu jednak przyjmuje zlecenie. Ola radośnie oznajmia Danielowi, że może dziś u niego nocować. Nie ukrywa rozczarowania, kiedy okazuje się, że jej chłopak musi wyjechać. Zimiński jest niemile zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że żona pozwoliła córce nocować poza domem. Danuta uświadamia mu, że Ola ma prawo do większej swobody. Jakiś czas później dziewczyna wraca do domu. Tłumaczy rodzicom, że ma jutro bardzo ważną klasówkę i nie może zostać u Daniela. Marek utwierdza się w przekonaniu, że córka jest naprawdę odpowiedzialną osobą. Danuta podejrzewa jednak, że Ola i Daniel po prostu pokłócili się.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.