Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1321

Na Wspólnej 8

Igor rezygnuje z praw do dziecka. Michał jest niezadowolony z pracy nowych gospodarzy domu. Kinga postanawia spędzić wieczór z byłym mężem.

Na Wspólnej 1321 - opis odcinka

Igor postanawia uregulować sprawy z Magdą. Obiecuje mamie, że tym razem zachowa się przyzwoicie. Odwiedza dziewczynę w szpitalu, gdzie zastaje również Ryśka. Prosi chłopaka, żeby był obecny przy rozmowie, gdyż sprawa dotyczy również jego. Z ciężkim sercem oznajmia, że chce uszanować wybór Magdy i dlatego rezygnuje z praw ojcowskich. Dziewczyna jest bardzo poruszona jego słowami, jednak Rysiek nie wierzy, że ta deklaracja jest szczera. Igor udaje się do Kamila i mówi mu, że zrezygnował z praw do dziecka. Młody Hoffer ostrzega przyjaciela, że kiedyś może bardzo żałować swojej decyzji. Igor czuje, że w życiu przyjaciela też dzieje się coś niepokojącego. Kamil wyjawia mu, że Zuza została zakażona HIV-em. Igor jest bardzo poruszony. Chwilę później dziewczyna wraca do domu. Tuż przed wyjściem Igor mocno ją przytula i życzy wszystkiego dobrego. Zuza rozumie, że chłopak wie już, co ją spotkało. Wieczorem Magda dzwoni do Igora. Przyznaje, że nie spodziewała się, że odpuści. Dodaje, że uważa go za dobrego człowieka i prosi, aby postarał zapomniał o nich. Igor mówi, że to niemożliwe. Pyta ją o płeć dziecka. Dziewczyna oznajmia mu, że urodzi się dziewczynka, po czym kończy rozmowę. Igor z trudem powstrzymuje łzy.

Michał, po przyjeździe na Wspólną, spostrzega, że posesja jest zaśmiecona. W dodatku okazuje się, że Jesionowscy nie przyszli jeszcze do pracy. Brzozowski prosi Włodka, żeby podesłał ich do niego na rozmowę, gdy tylko pojawią się na Wspólnej. Jesionowscy lekceważą to polecenie. Michał ma dość ich arogancji i zwalnia ich. Jesionowska mimo to zabiera się do pracy. Robi wyrzuty mężowi, że zachował się tak bezczelnie wobec Brzozowskiego. Przypomina, że ta praca jest im bardzo potrzebna. Mężczyzna nie rozumie, czemu wszyscy się go czepiają. Jest rozgoryczony tym, że inni pławią się w luksusie, a on musi wiecznie borykać się z problemami i znosić upokorzenia. Wieczorem Jesionowscy przychodzą do Michała. Tłumaczą, że cały poranek spędzili w przychodni.. Kobieta zapewnia, że więcej nie powtórzy się taka sytuacja. Brzozowski daje im jeszcze jedną szansę. Zastrzega jednak, żeby w przyszłości uprzedzali go o spóźnieniu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.