Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1320

Na Wspólnej 8

Emilka ma objawy typowe dla początkowej ciąży. Monika dostaje kosza. Gosia postanawia wrócić do Polski. Ludwika nie chce wyprowadzać się pod Warszawę.

Na Wspólnej 1320 - opis odcinka

Emilka jest markotna i nie ma apetytu. Jakiś czas później Agnieszka dostaje wiadomość ze szkoły, że dziewczynka zemdlała na lekcji WF-u. Olszewska przyjmuje sugestię nauczycielki, że Emilka powinna zostać przebadana. Dziewczyna próbuje uniknąć tego. Twierdzi, że jest osłabiona, bo nie zjadła śniadania. Agnieszka zgadza się odłożyć do jutra wizytę u lekarza. Zdaniem Ludwiki dziewczyna zatruła się czymś. W swoim pokoju Emilka sprawdza kalendarzyk. Oblicza, że spóźnia się jej okres.

Maria wyznaje Monice, że podczas ostatniej wizyty miała wrażenie, że Cieślik był spięty i nudził się. Przyznaje, że mężczyzna mógł być wykończony po całym dniu ciężkiej pracy. Kiedy Monika dowiaduje się, że właśnie odbywa się sesja rady, nabiera przekonania, że to właśnie dlatego Damian nie ma dla niej czasu. Chwilę potem mężczyzna dzwoni do niej i zaprasza do restauracji. Podczas rozmowy w cztery oczy oznajmia, że to, co się między nimi wydarzyło nie powinno mieć miejsca i chciałby, aby ich relacja pozostała taka, jak przed wyjazdem. Mówi wprost, że nigdy nie będą parą. Monika wyznaje Żanecie, że Cieślik ją rzucił. Nie szczędzi szwagierce szczegółów ich romansu. Po czym oznajmia iż czuje się wykorzystana i oszukana.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.