Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1318

Na Wspólnej 8

Robert Wrzos zostaje zatrzymany przez policję. Magda przedwcześnie dostaje skurczów porodowych. Kamil dowiaduje się, że nie jest zarażony wirusem HIV.

Na Wspólnej 1318 - opis odcinka

Robert wyrywa się Sławkowi. Uciekając przewraca i rani Renatę. Sławek zawiadamia policję. Rankiem dostaje wiadomość, że mężczyzna został zatrzymany. Podczas rozpoznania Renata wskazuje Roberta Wrzosa. Sławek mówi Anicie, że u jej byłego męża znaleziono sporo obciążających go dowodów i nie uniknie on odpowiedzialności. Anita jest bardzo szczęśliwa i kokieteryjnie dziękuje Dziedzicowi za to, co dla niej zrobił. Renata nie komentuje tego jednak widać, że jest coraz bardzo ją irytuje poufałość Anity.

Igor czuje się dotknięty słowami Magdy. Nie jest pewien, czy w tej sytuacji powinien na siłę pchać się w jej życie. Ewa radzi mu, żeby postępował zgodnie z tym, co czuje. Chłopak udaje się do Magdy. Nie zastaje jej jednak a jej mama nie chce z nim rozmawiać. Po chwili pod dom podjeżdża Magda ze swoim chłopakiem. Bardzo podenerwowana oznajmia Igorowi, że nie chce mieć z nim więcej do czynienia. Przypomina mu, że nie chciał tego dziecka, więc nie ma do niego żadnych praw. Nagle dostaje silnych skurczów. Igor natychmiast dzwoni po pogotowie. Lekarze starają się zatrzymać akcję porodową. Kiedy na salę zostaje wezwany ojciec dziecka, Rysiek odpycha Igora i sam się tam udaje.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.