Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1315

Na Wspólnej 8

Ewa próbuje pogodzić się z Borysem. Damian czuje się osaczony przez Monikę i jej rodziców. Dom Dudków zostaje okradziony.

Na Wspólnej 1315 - opis odcinka

Agnieszka jest mocno zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że Ewa zostanie babcią. Uważa jednak, że przyjaciółka powinna teraz skupić się na problemach, z ukochanym, a sprawy syna zostawić jemu. Ewa prosi Borysa o chwilę rozmowy i przeprasza, że potraktowała go tak ostro podczas ostatniego spotkania. Zakłopotany Orłow tłumaczy, że teraz naprawdę nie może rozmawiać, bo bardzo się śpieszy. Chwilę później spotyka się z Oksaną. Kobieta jest bardzo zaaferowana urządzaniem mieszkania. Proponuje Borysowi, żeby razem wybrali się po biurko dla syna. Orłow nie jest wstanie jej odmówić, choć widać, że coraz bardziej męczy go towarzystwo Krajewskiej.

Daniel robi porządki po wczorajszej imprezie. Jest mocno zaniepokojony zaginięciem kluczy od domu. Ola skarży się chłopakowi, że rodzice uznali ją za osobę nieodpowiedzialną i niegodną zaufania. Ma jednak nadzieję, że wkrótce zapomną o incydencie i wszystko wróci do normy. Okazuje się, że impreza zdobyła rozgłos a Daniel zyskał poklask wśród innych uczniów jego szkoły. Młody Brzozowski stanowczo oznajmia Przemkowi, że nie życzy sobie więcej takich niespodzianek i nie zgadza się, aby w domu jego ciotki urządzano balangi. Po powrocie do domu Daniel ze zgrozą stwierdza, że mieszkanie ciotki zostało okradzione.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.