Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1314

Na Wspólnej 8

Jesionowski jest niezadowolony z propozycji Włodka. Koledzy Daniela urządzają imprezę w domu Dudków. Anita kokietuje Sławka.

Na Wspólnej 1314 - opis odcinka

Włodek proponuje Jesionowskim, aby zostali gospodarzami domu na Wspólnej. Jesionowskiemu nie bardzo podoba się ten pomysł. Kiedy dochodzi do rozmowy z Michałem, niechęć Jesionowskiego zaczyna się potęgować. Nie odpowiada mu charakter pracy, ani wynagrodzenie proponowane przez Brzozowskiego. Ostatecznie Michał obiecuje nieznacznie podnieść pensję po miesiącu próbnym. Po wyjściu z baru między małżonkami dochodzi do sprzeczki. Mężczyzna uważa, że pracodawca chce wykorzystać ich trudną sytuację i celowo zaniżył wynagrodzenie. Jego żona twierdzi, że nie mają powodów do narzekań i powinni być wdzięczni za okazaną im pomoc.

Koledzy Daniela domagają się, aby zaprosił ich do domu jego ciotki. Chłopak tłumaczy, że nie może tam urządzać hucznych imprez, obiecuje jednak, że niebawem będą mogli go odwiedzić. Ola udaje się do Daniela, aby pouczyć się z nim matematyki. Nieoczekiwanie pojawiają się jego koledzy. Z czasem zjawiają się też inni goście, wśród nich wielu zupełnie obcych ludzi. Impreza rozkręca się na dobre. Daniel jest niezadowolony. Ola uważa, że nie powinien pozwalać na to w domu swojej ciotki. Wieczorem Marek przyjeżdża po córkę. Jest zły, że dziewczyna oszukała go i zamiast się uczyć, bierze udział w suto zakrapianej alkoholem imprezie. Nie słuchając wyjaśnień, zabiera ją do domu. Daniel ma już dosyć niechcianych gości i stara się ich wyprosić z domu Izabeli.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.