Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1309

Na Wspólnej 8

Dudkowie zgadzają się zostawić dom pod opieką Daniela. Magda nie chce mieć więcej do czynienia z Igorem. Michał prosi Kingę, żeby dali sobie jeszcze jedną szansę.

Na Wspólnej 1308 - opis odcinka

Dudkowie przygotowują się do wyjazdu. Są zmartwieni, kiedy okazuje się, że Edyta nie będzie mogła przyjechać i zająć się domem podczas ich nieobecności. Ostatecznie postanawiają poprosić Andrzeja, aby kilka razy w tygodniu zajrzał do nich i zawiadomić sąsiadów o swoim wyjeździe. Izabela wolałaby jednak, aby ktoś mieszkał u nich na stałe. Daniel proponuje, że zajmie się domem ciotki. Izabela uważa, że to doskonały pomysł. Andrzej nie podziela jej zdania. Obawia się, że syn nie jest dość odpowiedzialny. Chłopak daje mu słowo, ze nie zrobi nic głupiego. W końcu Andrzej daje się przekonać. Izabela jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Przestrzega jednak Daniela, żeby nie przesadzał z imprezami. Chłopak przyrzeka ciotce, że nie zawiedzie jej. Po wyjściu od niej dzwoni do Oli. Uradowany mówi jej, że ma całą willę dla siebie.

Leszek zabiera Igora na rehabilitację. Proponuje Ewie, aby w najbliższy weekend wpadła z Borysem do niego i Gabrysi. Ewa jest zaskoczona i zbywa byłego męża wymówką. Igor mówi ojcu, że mama rozstała się z Orłowem. Leszek nie jest zaskoczony. Przyznaje, że Ewa nigdy nie uznawała kompromisów – zawsze chciała mieć wszystko, albo nic. Igor prosi ojca, żeby po zabiegach gdzieś go podwiózł. Udaje się do mieszkania, które wynajmowała Magda. Dowiaduje się, że dziewczyna już dawno tam nie mieszka. Postanawia pojechać do domu jej rodziców. Tymczasem Magda wracając do domu zauważa kręcącego się w pobliżu bramy Igora. Ukrywa się przed nim, a gdy chłopak odjeżdża, dzwoni do Kamila. Bardzo podenerwowana mówi mu, żeby przekazał przyjacielowi, aby ten nie szukał jej i nie nachodził w domu. Kiedy młody Hoffer proponuje jej spotkanie, wymawia się. Nie mówi mu, że jest w zaawansowanej ciąży.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.