Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1307

Na Wspólnej 8

Malina okazuje się nieodpowiedzialną opiekunką. Monika nie traci czasu i coraz odważniej kokietuje Damiana. Zuza nie potrafi powiedzieć tacie, że jest nosicielką wirusa HIV.

Na Wspólnej 1307 - opis odcinka

Marta martwi się chorobą Ksawerego. Prosi Malinę, żeby nie wychodziła z nim na spacer i co jakiś czas mierzyła mu temperaturę. Dziewczyna niewiele sobie robi z jej poleceń. Przy szeroko otwartym oknie pali papierosa rozmawiając przez telefon ze swoim chłopakiem. Umawia się z nim na osiedlu i po chwili wychodzi z chorym dzieckiem na dwór. Jakiś czas później zjawia się wezwana przez nią Marta. Dziewczyna tłumaczy, ze chłopczyk kaszle i ma gorączkę. Konarska pozwala jej iść do domu a sama zostaje z dzieckiem. Konarscy udają się z malcem do lekarza. Jakiś czas później przypadkiem dowiadują się od sąsiadki, że opiekunka była z Ksawerym na spacerze.

Żaneta spotyka Damiana na Wspólnej i zaprasza go na kawę do biura. Mężczyzna próbuje wybadać, jak układają się jej stosunki z teściami i czemu wciąż z nimi mieszka. Ośmielony jej serdecznością składa propozycję wspólnego wyjazdu. Żaneta obiecuje dać mu znać, gdy będzie planowała urlop. Monika przychodzi do jadłodajni w nadziei, że zastanie tam Damiana. Kiedy dowiaduje się od Marii, że mężczyzna jest w biurze u Żanety, zachodzi tam i kokietuje go. Żaneta nie jest zachwycona pojawieniem się szwagierki. Podobnie Cieślik, który po chwili oznajmia, że musi jechać gdzieś w sprawach służbowych. Monika prosi, żeby podrzucił ją na Mokotów. Na miejscu udaje się jej namówić go na wypicie kawy w pobliskiej knajpce. Zdaniem Marii, Damian byłby świetną partią dla Moniki. Żaneta nie podziela tej opinii. Nie podoba się jej, że teściowa nie widzi, kogo naprawdę faworyzuje Damian.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.