Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1305

Na Wspólnej 8

Renata szaleje z zazdrości - ale dla Sławka ważniejsze jest życie Anity! Cieślik dąży za wszelką cenę do spotkania z Żanetą - co na to Monika?!

Na Wspólnej 1305 - opis odcinka

Okazuje się, że Anita zamknęła się w swojej garderobie i w żaden sposób nie można przekonać ją, żeby wyszła i dokończyła sceny. Kobieta wpuszcza do garderoby Sławka i pokazuje mu anonim, który dostała. Ktoś grozi, że spotka ją ten sam los, co jej psa. Pani Wrzos jest przerażona. Dziedzic zapewnia, że przy nim nic jej nie grozi. Anita oczekuje, że odtąd Sławek zawsze będzie przy niej. Natychmiast podchwytuje jego sugestię, że autorem pogróżek może być jej były mąż. Dziedzic dzwoni do znajomego policjanta i prosi go o sprawdzenie Roberta Wrzosa.

Roman wyraźnie boi się mieszkać pod jednym dachem z osobą zakażoną HIV. Nie chce jeść potraw przyrządzonych przez Zuzę, ani używać tych samych naczyń. Kamil, na osobności, tłumaczy mu, że w ten sposób nie można się zarazić. Po południu przychodzi Marta z Ksawerym. Roman bacznie pilnuje, aby malec nie miał kontaktu z Zuzą. Gdy Kamil wraca do domu, zastaje dziewczynę w trakcie pakowania swoich rzeczy. Zuza mówi mu, że rozumie lęk Romana i nie chce sprawiać problemów. Chłopak również zaczyna się pakować. Hoffer nie chce się pogodzić, że przez niego dzieci wyprowadzą się z domu. Z kolei Kamil nie wyobraża sobie, aby mieliby dalej żyć w atmosferze braku zaufania i przesadnej ostrożności. Roman prosi go, żeby zostali. Sam postanawia wyprowadzić się do Honoraty.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.