Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1294

Na Wspólnej 8

Zuza i Kamil próbują dotrzeć do Sylwka. Borys chce sprzedać działkę, aby pomóc Oksanie.Helena zyskuje pewność, że Włodek, jak mało kto, nadaje się na radnego.

Na Wspólnej 1294 - opis odcinka

Lekarz mówi Kamilowi, że poziom wiremii u Zuzy jest niski. Namawia go, żeby za wszelką cenę nakłonił swoją dziewczynę do leczenia, które w tym wypadku może być skuteczne. Przypomina mu też, że i on za jakiś czas powinien poddać się ponownemu badaniu serologicznemu w kierunku HIV. Zuza jest kompletnie załamana, boi się śmierci. Nie rozumie, jak mogło dojść do zakażenia. Kamil tłumaczy, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, dopóki nie zachoruje na AIDS. Ustrzec ją przed tym może jedynie szybko podjęte leczenie. Zuza podejrzewa, że jedyną osobą, która mogła ją zakazić, jest Sylwek. Wraz z Kamilem udają się do niego. Chłopaka nie ma w domu. Po chwili zjawia się jego matka. Nie chce odpowiadać na pytania dotyczące syna i, ze łzami w oczach, prosi ich, żeby więcej nie przychodzili. Kamil i Zuza podejrzewają najgorsze.

Borys, po nocy spędzonej u syna, wraca do domu. Mówi Ewie, że Oksana zażyła za dużo lekarstw i lekarze bardzo długo nie mogli jej dobudzić. Ewa sugeruje, że Krajewska mogła próbować popełnić samobójstwo. Orłow jest przekonany, że mama Aleksa po prostu pomyliła się i zażyła zbyt dużą dawkę. Pośrednik radzi Krajewskiej, aby wstrzymała się ze sprzedażą nieruchomości do czasu, aż poprawi się sytuacja na rynku nieruchomości. Ta jednak chce jak najszybciej pozbyć się domu. Załamana mówi Borysowi, że tak czy inaczej po spłaceniu długów nie zostanie jej nic. Orłow daje jej do zrozumienia, że nie zostawi ich bez pomocy materialnej. Po powrocie do domu dzwoni do pośrednika nieruchomości i proponuje mu kupno działki budowlanej. Tej samej, na której miał wybudować, dla Ewy i siebie, dom.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.