Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1291

Na Wspólnej 8

Powtórne wyniki badań potwierdzają, że Zuza ma HIV. Nowa pracodawczyni traktuje Sławka, jak chłopca na posyłki. Włodek ma wątpliwości, czy nadaje się na urząd radnego.

Na Wspólnej 1291 - opis odcinka

Kamil nie rozumie, dlaczego Zuza od kilku dni cały czas jest podenerwowana i nie pozwala dotknąć się. Dziewczyna, niezbyt przekonywująco, tłumaczy, że ma kłopoty w pracy. Jakiś czas potem udaje się do stacji analiz po wyniki badań. Pada zemdlona, gdy okazuje się, że rzeczywiście jest zakażona wirusem HIV. Pielęgniarz prosi, żeby zaczekała na konsultacje z lekarzem. Dziewczyna nie słucha go jednak i w pośpiechu opuszcza przychodnię. Cały dzień bez celu snuje się po ulicach. Wieczorem dzwoni do niej Kamil. Zuza, próbując stłumić płacz, kłamie, że nie może wrócić do domu, bo wraz z ciotką jedzie na kilka dni do chorej babci.

Sławek zaczyna pracę jako ochroniarz popularnej aktorki Anety Wrzos. Renacie nie bardzo podoba się fakt, że jej ukochany będzie w tak bliskim otoczeniu osoby, za którą ciągnie się opinia uwodzicielki i awanturnicy. Dziedzic zapewnia, że traktuje swoją pracę bardzo serio i ani mu w głowie romansowanie. Już pierwsze zetknięcie z pracodawczynią wypada niekorzystnie. Aneta z premedytacją poniża Sławka, grymasi i traktuje go, jak służącego, który ma spełniać wszystkie jej zachcianki. Dziedzic po powrocie do domu, nie kryje wzburzenia. Nie przebiera w słowach mówiąc o swojej nowej pracodawczyni. Jest gotów zrezygnować z pracy. Renata sugeruje, żeby dał sobie trochę czasu na podjęcie decyzji i ewentualnie rozejrzał się za nową posadą.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.