Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1290

Na Wspólnej 8

Między Ewą a Borysem dochodzi do poważnego konfliktu. Dyrektor nalega, aby Danuta wróciła do szkoły. Emilka pożycza pieniądze od Dawida.

Na Wspólnej 1290 - opis odcinka

Czarna żąda od Emilki natychmiastowej spłaty długu. Grozi jej, że w przeciwnym razie upokorzy ją przed całą szkołą. Emilka dzwoni do mamy, lecz ta nie jest w stanie jej pomóc. Później prosi Dawida o pożyczkę. Mężczyzna daje jej potrzebną sumę, lecz nie ukrywa, że oczekuje wdzięczności. Emilka nie ma ochoty na bliższą znajomość. Zapewnia, że odda mu pieniądze. Agnieszka zauważa Emilkę wychodzącą z samochodu Dawida. Dziewczyna kłamie, że to brat koleżanki odwiózł ją po zajęciach z angielskiego. Wieczorem zjawia się u niej Czarna. Emilka oddaje jej dług i każe się wynosić. Czarna mówi je, że sama też nie była zadowolona po pierwszej randce. Jest jednak przekonana, że niebawem koleżanka dostrzeże plusy flirtowania ze starszymi mężczyznami.

Ewa niespodziewanie wraca do domu, w którym zastaje Oksanę. Krajewska niezręcznie próbuje wyjaśnić swoją obecność w mieszkaniu Ewy. Orłow podenerwowany niezręczną sytuacją daje jej do zrozumienia, żeby już sobie poszła. Relacjonuje narzeczonej przebieg wczorajszego wieczoru i zapewnia, że do niczego nie doszło. Ewa zarzuca mu kłamstwo. Krajewskiej jest przykro, że stała się przyczyną konfliktu. Uważa jednak, że Ewa powinna mieć więcej zaufania do narzeczonego. Do Borysa dociera, że zbytnio zaangażował się w sprawy Oksany i czas położyć temu kres. Wieczorem, pomimo sprzeciwu narzeczonej, udaje się do ośrodka. Wyznaje Ewie, że kocha ją i zależy mu tylko na niej. Ewa wyprasza go. Tłumaczy, że porozmawia z nim dopiero, gdy Igor wydobrzeje. Orłow zapowiada, że będzie czekał.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.