Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1289

Na Wspólnej 8

Oksana obarcza Borysa swoimi problemami. Czarna sugeruje Emilce, żeby zaczęła wykorzystywać swój wdzięk. Sławek zostaje osobistym ochroniarzem gwiazdy telewizyjnej.

Na Wspólnej 1290 - opis odcinka

Borys obiecuje Ewie, że wieczorem przyjedzie do ośrodka rehabilitacyjnego i zostanie tam kilka dni z nią i z Igorem. Aleks mówi ojcu, że mama cały czas bierze leki, po których nie ma z nią kontaktu. Martwi się o nią. Prosi ojca, żeby przez kilka dni zamieszkał u nich. Orłow tłumaczy mu, że to niemożliwe. Zapewnia jednak, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Aleks nie ukrywa rozczarowania postawą Borysa. Oksana jest kompletnie zdruzgotana, kiedy dowiaduje się, że będzie musiała sprzedać dom, aby spłacić długi męża. Borys zabiera ją do siebie. Krajewska zażywa kilka tabletek uspokajających. Kiedy Orłow chce ją odwieźć do domu okazuje się, że jest już całkowicie otumaniona i zasypia na siedząco. Borys bezskutecznie próbuje ją dobudzić. Zrezygnowany dzwoni do Ewy i mówi, że jest zmęczony dojedzie do niej jutro.

Czarna zabiera Emilkę do restauracji i przedstawia ją swojemu znajomemu. Wieczorem Dawid odwozi Emilkę do domu i wręcza jej plik banknotów. Tłumaczy, że rozmawiał o jej problemach z Czarną. Emilka nie przyjmuje od niego pieniędzy i wzburzona wraca do domu. Agnieszka zauważa, że coś jest nie tak i próbuje porozmawiać z dziewczyną. Emilka zbywa ją zapewnieniem, że nic złego się nie dzieje. Kiedy zostaje sama, dzwoni do Czarnej. Ma jej za złe, że umówiła ją na spotkanie z Dawidem. Czarna tłumaczy, że zrobiła to dla jej dobra. Daje przyjaciółce do zrozumienia, że spodobała się Dawidowi i powinna to wykorzystać.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.