Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1288

Na Wspólnej 8

Zuza jest zmuszona poddać się dodatkowym badaniom potwierdzającym zakażenie wirusem HIV. Czarna ponagla Emilkę do spłaty długu.Dziedzic jest niezadowolony z nowej pracy.

Na Wspólnej 1288 - opis odcinka

Zuza dostaje list polecony ze stacji analiz lekarskich z wezwaniem do stawienia się w ośrodku. Jest porażona, kiedy dowiaduje się, że testy na obecność wirusa HIV w jej krwi wyszły dodatnio. Wzburzona wychodzi z gabinetu nie czekając na dalsze słowa lekarza. Po chwili jednak opamiętuje się. Lekarz mówi jej, że trzeba powtórzyć badania. Dziewczyna ma zgłosić się po wyniki za kilkanaście dni. Zuza wraca do domu podminowana Kamil, zupełnie zdezorientowany, próbuje wybadać, co się stało. Bez skutku. Zuza wpada w gniew i nie pozwala się mu dotknąć. Wychodzi do drugiego pokoju zamykając Kamilowi drzwi przed nosem.

Czarna mówi Emilce, że zostawił ją facet, co radykalnie zmieniło jej sytuację. Żąda, żeby koleżanka jak najszybciej oddała jej dług. Emilka okłamuje Ludwikę, że dostała piątkę z historii i nauczycielka namawia ją na udział w wycieczce szlakiem zamków krzyżackich. Pani Sobczak, oznajmia, że nie może sfinansować jej tak drogiej imprezy. Emilka jest załamana.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.