Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1286

Na Wspólnej 8

Włodek jest przekonany, że poniósł sromotną klęskę w wyborach. Izabela nabiera przekonania, że mąż zadurzył się w Belli. Kamil i Zuza obchodzą trzecią rocznicę swojego związku.

Na Wspólnej 1286 - opis odcinka

Dudkowie są pochłonięci swoją „grą”. Bella daje Jerzemu do zrozumienia, że nie ma zamiaru romansować z nim. Imponuje jej, że może korespondować z wielkim pisarzem i autorytetem. Za to Jerzy w swoich listach wyraża coraz większą sympatię dla Belli, dając wyraz uznania dla jej kobiecości. Izabela burzy się na to i nie potrafi ukryć swojego rozdrażnienia w stosunku do męża. Dudek brnie coraz dalej. W kolejnym mailu do Belli potwierdza, że zależy mu na niej i chciałby, żeby ona też traktowała go jak mężczyznę, a nie idola. Izabela długo nie może otrząsnąć się po przeczytaniu tego listu. Staje się drażliwa i skłonna do awantur z najbłahszego powodu.

Włodek jest bardzo zestresowany przed wyborami. Obawia się, że nikt na niego nie zagłosuje i tylko się ośmieszy. Maria i Monika próbują dodać mu otuchy. W jadłodajni zjawia się Andrzej z synem. Dają Włodkowi do zrozumienia, że obaj zagłosowali właśnie na niego. Jakiś czas później Ziębowie wraz z Żanetą udają się do lokalu wyborczego. Spotykają tam Cieślika, który nie szczędzi złośliwości pod adresem Włodka. Ten nie pozostaje dłużny konkurentowi. Mężczyzna robiący ankietę wśród wyborców daje Ziębie nikłe szanse. Włodek jest coraz bardziej zestresowany i niepewny. Oburzona Hanna oznajmia Ziębom, że jedna z sąsiadek nie głosowała na Włodka, bo szkoda jej było głosu na kogoś, kto i tak jest bez szans. Maria złości się, że znajoma sieje defetyzm i niepotrzebnie denerwuje jej męża. Włodek jest przekonany, że poniósł porażkę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.