Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1284

Na Wspólnej 8

Michał jest załamany, że inny mężczyzna zajął jego miejsce przy boku Kingi. Między Dudkami toczy się swoista gra. Dziedzic odchodzi z policji.

Na Wspólnej 1284 - opis odcinka

Dudek od samego rana jest zajęty pisaniem. Izabela niecierpliwi się, że nie może sprawdzić swojej poczty. W końcu decyduje się na zakup własnego laptopa. Zaraz po zainstalowaniu oprogramowania, zasiada do komputera i podekscytowana sprawdza swoją pocztę. W mailu Jerzy zwierza się Belli, że jest mu bardzo bliska i proponuje, żeby mówili sobie po imieniu. Brzozowska odpisuje w podobnym tonie. Z zainteresowaniem przygląda się reakcji męża, gdy ten odczytuje swoją pocztę. Między małżonkami zaczyna się toczyć swoista gra, przy czym Dudek wie, kim jest „Bella”, natomiast Izabela nie ma pojęcia, że została zdemaskowana.

Wczesnym rankiem Michał bez zapowiedzi wpada po synka. W mieszkaniu zastaje Darka, którego wygląd nie pozostawia wątpliwości, że nocował u Kingi. Michał nie komentuje jednak tej sytuacji i wychodzi z Ignasiem na spacer. Brzozowska jest zadowolona, że mąż przestał jej w końcu robić awantury. Czule żegna się z Darkiem dając mu do zrozumienia, że będzie jej miło, jeśli odwiedzi ją po pracy. Jakiś czas potem wyznaje Weronice, że jest jej z Darkiem bardzo dobrze, ale jednocześnie cały czas ma poczucie, że robi coś niewłaściwego. Roztocka przekonuje ją, żeby korzystała z życia. Pod wieczór Darek zjawia się u Kingi. Najwyraźniej oboje coraz bardziej angażują się w ten romans. Tymczasem Michał odwiedza brata, któremu opowiada o swojej sytuacji. Jest załamany, że ktoś inny zajął jego miejsce i wyznaje, że wciąż kocha Kingę.

Dziedzic obchodzi jubileusz piętnastolecia służby. Renata jest przekonana, że Sławek dostanie awans i jego sytuacja w pracy ulegnie poprawie. Jakiś czas potem zjawia się w jadłodajni. Zauważa, że ojciec odmłodniał, odkąd pochłonęła go nowa, społecznikowska misja. Kiedy Maria dowiaduje się o jubileuszu Sławka proponuje, żeby przygotowali dla niego jakąś małą uroczystość. Ziębowie witają Dziedzica uroczystą kolacją i szampanem. Są dumni z jego awansu i dyplomu za wzorową służbę. Sławek, nieco zmieszany, oznajmia, że zdecydował się pójść na wcześniejszą emeryturę. Maria nie ukrywa, że jest zawiedziona. Obawia się, że Sławek nie będzie szczęśliwy bez pracy, którą kochał. Natomiast Renata pochwala decyzję ukochanego. Dziedzic jest jej bardzo wdzięczny za wyrozumiałość.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.