Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1283

Na Wspólnej 8

Jerzy zaczyna domyślać się mistyfikacji. Emilka znowu ma kłopoty. Rafał dostaje propozycję pracy w Wiedniu. Kinga jest oczarowana opiekuńczością Darka.

Na Wspólnej 1283 - opis odcinka

Izabela oznajmia Krystynie, że zakończyła mailową farsę z mężem. Daje do zrozumienia, że ma do niego zaufanie i nie musi uciekać się do podstępu, aby dowiedzieć się czegoś o nim. Kopczyńska jest bardziej sceptyczna. Absolutnie odradza ujawnienia mistyfikacji. Nieoczekiwanie Dudek wraca wcześniej z konferencji i przerywa jej dywagacje. Opowiada o redaktorce, która prowadziła spotkanie. Krystyna od razu zaczyna drążyć ten temat. Jerzy, niczego nie przeczuwając, stwierdza, że nawet gdyby spotkał inteligentną i zarazem piękną wielbicielkę swojej twórczości, to nie mógłby poświęcić jej zbyt wiele czasu, ponieważ ma żonę. Wieczorem Izabela, jako Bella, pisze maila do męża. Tuż potem Jerzy zasiada przy komputerze. Najwyraźniej domyśla się mistyfikacji, lecz postanawia nie zdradzać się z tym. W swoim liście wyznaje Belli, że korespondencja z nią to w ostatnim czasie jedna z niewielu rzeczy, które sprawiają mu przyjemność.

Emilka prosi koleżankę, żeby pożyczyła jej coś do pisania. Ruda, niezbyt chętnie, daje jej złote pióro. Tłumaczy, że ten kosztowny przedmiot dostała na imieniny od rodziców. Emilka przez przypadek wypuszcza go z ręki i pióro łamie się. Ruda oznajmia Emilce, że musi odkupić pióro, które kosztuje 500.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.