Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1277

Na Wspólnej 8

Śliwińscy stają się przyczyną konfliktu między Weroniką a Adamem. Izabela uświadamia sobie, że przestała o siebie dbać. Jedna z nauczycielek dowiaduje się, co Maciek czuje do Danuty.

Na Wspólnej 1277 - opis odcinka

Adam nie kryje swojego oburzenia i bez pardonu wyrzuca Mirka z łazienki. Paulina próbuje wyjaśnić, że zaszło nieporozumienie. Tłumaczy, że oboje z mężem byli przekonani, że Roztoccy chcą z nimi zaszaleć. Przeprasza za to, co się stało. Roztocki zamyka jej drzwi przed nosem. Podczas podróży powrotne długo rozpamiętuje zaistniałą sytuację, surowo oceniając postawę znajomych. Weronika jest dużo bardziej wyrozumiała. Po powrocie do domu dochodzi między nimi do sprzeczki. Roztocka wyrzuca mężowi, że po części on sam jest winny tego, co się stało. Przypomina, jak tańczył z Pauliną i dawał jej przyzwolenie do coraz śmielszych umizgów. Adam nie pozostaje jej dłużny. Twierdzi, że żona chciała zostać i „zabawić się z przyjaciółmi. Weronika traci panowanie nad sobą. Złośliwie zauważa, że zapewne nie miałby nic przeciwko takiej przygodzie, gdyby Paulina była bardziej w typie Lidki.

Izabeli nie podoba się, że jej mąż sugeruje w mailach do „nieznajomej”, że mimo długotrwałego związku powinna adorować partnera. Jej zdaniem mężczyzna powinien być oparciem dla kobiety. Krystyna uważa, że rozumowanie przyjaciółki jest naiwne i świadczy o tym, że niewiele ją nauczyło życiowe doświadczenie. Sugeruje, żeby zaczęła przywiązywać większą wagę do swojego wyglądu, bo to zawsze działa na mężczyzn. Słowa przyjaciółki potwierdzają się - kiedy Jerzy wraca z pracy i zastaje żonę w niedbałym stroju, delikatnie daje jej do zrozumienia, że powinna zadbać o siebie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.