Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1274

Na Wspólnej 8

Adam nie zauważa dziwnego zachowania Śliwińskich. Marta zatrudnia nową opiekunkę. Danuta obawia się, że wyjawiając dyrektorowi prawdę, zaszkodzi Maćkowi.

Na Wspólnej 1274 - opis odcinka

Adam, ku zaskoczeniu Weroniki, nie może się doczekać wyjazdu. Śliwińska jest zadowolona, kiedy dowiaduje się, że Adam – po rozmowie z nią – zapałał chęcią oderwania się od rutyny codziennego życia. Proponuje, żeby po południu Roztoccy wpadli do nich po narty dla Antosi. Jednak, kiedy Weronika zostaje sama, Mirek osobiście przywozi jej narty. Jego zachowanie peszy Roztocką, co nie uchodzi uwadze Śliwińskiego, który coraz śmielej zaczyna ją podrywać. Niebawem wracają Adam z Antosią. Mirek pomaga dopasować buty do wiązań narciarskich. Jednocześnie nie przepuszcza żadnej okazji, by uwodzić Roztocką. Weronika stara się lekceważyć jego umizgi, lecz widać, że zachowanie Mirka zaczyna ją drażnić. Za to Adam, zaaferowany czekającą ich przygodą, nie zauważa, że dzieje się coś niepokojącego.

Marta ma do siebie żal, że nie wzięła pod uwagę faktu, iż pani Gienia jest zbyt słaba, żeby upilnować małe, ruchliwe dziecko. Filip zastanawia się, jak w delikatny sposób powiedzieć kobiecie, która go wychowała, że nie nadaje się już na opiekunkę. Okazuje się, że pani Gienia sama doskonale to rozumie. Radzi Konarskim, aby zatrudnili kogoś młodszego. Marta dzwoni do Zuzy i ponownie prosi ją o pomoc w znalezieniu niani. Zuza przedstawia jej Malinę. Dziewczyna ma spore doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi i dobre referencje. Problem pojawia się, gdy przychodzi do ustalenia kwestii finansowych. Malina uważa, że stawka proponowana przez Martę jest zbyt niska. Ostatecznie jednak zgadza się przyjąć jej warunki.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.