Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1271

Na Wspólnej 8

Izabela coraz bardziej angażuje się w korespondencję z Jerzym. Czarna naciska na Emilkę. Zrozpaczona Ewa intensywnie szuka pomocy dla Igora. Danuta próbuje uwolnić się od Maćka.

Na Wspólnej 1271 - opis odcinka

Iza nie może doczekać się kiedy mąż przeczyta e- maila, którego do niego wysłała. Jej zniecierpliwienie rośnie, bo cały czas pojawia się jakiś problem, który odwodzi Jerzego od komputera. W końcu Dudek czyta list, w którym Iza, podszywając się po nieznajomą wielbicielkę, opisuje sytuację w swoim małżeństwie i jak się w niej czuje. Jerzy po przeczytaniu listu i wysłaniu odpowiedzi jest dziwnie zamyślony. Po jego wyjściu Izabela natychmiast czyta e-maila od męża, w którym ten daje do zrozumienia, że również nie czuje się szczęśliwy w małżeństwie.

Czarna radzi Emilce, aby jak najszybciej zdecydowała się na sponsora. Dodaje, że już znalazła dla niej odpowiedniego mężczyznę, który jest kolegą jej sponsora. Zapewnia, że taki układ zapewni koleżance spokój finansowy. Emilka stanowczo odmawia, tłumacząc, że to nie dla niej. Czarna coraz bardziej zirytowana obraża ją i zapewnia, że będzie tego żałować. Emilka w rozmowie z inną koleżanką potępia zachowanie Czarnej. Ruda jednak nie widzi w tym nic złego tłumacząc, że w ciężkich czasach trzeba sobie jakoś radzić. Emilka pokazuje Agnieszce pokwitowanie za zapłacony komitet. Olszewska podejrzewa, dziewczyna coś pokombinowała z pieniędzmi na składki. Ludwika stanowczo utrzymuje, że nic takiego nie mogło mieć miejsca.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.