Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1270

Na Wspólnej 8

Izabela, podszywając się po nieznajomą wielbicielkę, pisze do męża list. Danutę coraz bardziej niepokoi zachowanie Maćka. Koleżanka Emilki radzi jej, aby znalazła sobie sponsora.

Na Wspólnej 1270 - opis odcinka

Iza próbuje nawiązać kontakt z Jerzym. On, zaczytany w list od jednej z wielbicielek jego talentu, nie wykazuje chęci do rozmowy z żoną. Iza jest trochę zazdrosna i czuje się dotknięta zachowaniem męża. Kiedy okazuje się, że Jerzy wychodzi na dłużej z domu Iza jest rozczarowana, że razem nie spędzą popołudnia. Dudek oznajmia, że już się przyzwyczaił, że ona nie ma dla niego czasu i bez pożegnania wychodzi. Izabela skarży się Krystynie, że nie może porozumieć się z Jerzym. Kopczyska uważa, że przyjaciółka zaniedbuje męża. Radzi, aby w sytuacji jakiej się znalazła, napisała do niego list, w którym opisze mu co czuje. Izabela, po kolejnej sprzeczce z Jerzym, udając jego wielbicielkę, pisze do niego list, w którym opisuje swoje problemy małżeńskie.

Danuta próbuje wytłumaczyć Maćkowi, że jego uczucie to chwilowa fascynacja a nie miłość. Chłopak, mocno poruszony, stanowczo oznajmia, że on naprawdę ją kocha - niestety bez wzajemności. Jakiś czas później Zimińska dowiaduje się, że Maciek poszedł na wagary. Maciek wieczorem pojawia się pod domem Danuty. Zimińska dowiaduje się o tym od męża. Nie wyjaśniając Markowi o co chodzi natychmiast schodzi porozmawiać z Maćkiem, który stanowczo oznajmia, że jego uczucie to prawdziwa miłość a nie fascynacja i że nie wyobraża sobie życia bez Danuty po czym w pośpiechu odchodzi. Danuta woła za nim, ale ten nie reaguje.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.