Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1268

Na Wspólnej 8

Maria obawia się, że Włodek ma ambicje polityczne. Daniel staje w obronie honoru swojej dziewczyny. Maciek coraz bardziej niepokoi Danutę. Weronika próbuje przekonać męża do znajomości ze Śliwińskimi.

Na Wspólnej 1268 - opis odcinka

Zięba ubrany w elegancki garnitur wybiera się do ratusza. Tłumaczy zaskoczonej Marii, że nie może tak pozostawić sprawy związanej z nieuczciwym radnym i trzeba coś zrobić. Kiedy wraca mówi żonie, że długo mu zeszło, ale przynajmniej dowiedział się czegoś. Nagle pojawia się Hanna z sąsiadami ze Wspólnej, którym przedstawia Włodka jako lokalnego aktywistę. Sąsiedzi robią Włodkowi ostre wyrzuty o zbieranie podpisów w niecnym celu. Zięba tłumaczy, że nic wcześniej nie wiedział o niecnych planach Cieślika, a dziś w ratuszu dowiedział się, że sprawa placu zabaw nie jest przesądzona. Dodaje, że dopiero po wyborach zapadną ostateczne decyzje. Sąsiedzi lamentują, że i tak nie ma no kogo głosować i wzburzeni wychodzą. Hanna uważa, że Włodek powinien wziąć udział w wyborach. Maria nie wyobraża sobie, że zostanie sama w barze i torpeduje ten pomysł. Podejrzewa, że mąż złapał haczyk i chce być radnym. On, bez przekonania, zapewnia, że nie myśli o tym.

Wojtek niespodziewanie odwiedza Olę. Dziewczyna nie jest zachwycona jego wizytą. Mimo to on nic sobie z tego nie robi. W końcu Ola mówi mu, że z nimi koniec. Wojtek jest oburzony. Słusznie podejrzewa, że Ola wróciła do Daniela. Kiedy zaczyna jej ubliżać z pokoju Oli wychodzi Daniel i staje w obronie swojej dziewczyny. Daniel stanowczo nalega, aby Wojtek dał spokój Oli. Ten jednak dalej sobie pozwala. Daniel nie wytrzymuje i mocno go popycha. Wojtek nie chce się bić i czym prędzej wychodzi. Ola mocno przytula się do swojego chłopaka. Jest zadowolona, że stanął w jej obronie i przyznaje, że bardzo myliła się myśląc, że Wojtek jest fajny.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.