Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1267

Na Wspólnej 8

Brzozowscy mają już termin rozprawy rozwodowej. Danuta dostaje od Maćka liścik z wyznaniem miłosnym. Igor zostaje zoperowany we wcześniejszym terminie.

Na Wspólnej 1267 - opis odcinka

Kinga dostaje wezwanie na rozprawę rozwodową. Podejrzewa, że mąż będzie robił problemy Prosi Darka, żeby był świadkiem na rozprawie. On bez problemu zgadza się na to. Nauczony własnym doświadczeniem daje Kindze do zrozumienia, żeby była przygotowana na różne nieprzyjemne sytuacje podczas rozprawy. Brzozowska przyznaje, że choć wypoczęła przez ostatnie dni, to znowu zaczyna się denerwować i nasłuchiwać każdego szmeru za drzwiami. Darek proponuje, że zostanie u niej na noc. Kinga dziękuje mu za ten gest, lecz odmawia. Zapewnia, że poradzi sobie sama.

Danuta szykuje się do pracy. Jej wyjątkowo atrakcyjny wygląd nie uchodzi uwadze Marka. Wydekoltowana bluzka i obcisłe dżinsy podkreślają jej figurę i odejmują lat. Po chwili jednak Zimińska przebiera się w zwykły sweter. Maciek czeka na nauczycielkę przed szkołą. Tłumaczy, że bardzo denerwuje się przed olimpiadą. Podczas zajęć kółka biologicznego nie spuszcza wzroku z Danuty. Chwilę później podrzuca Zimińskiej jakąś karteczkę. Potem prosi, żeby wytłumaczyła mu jakąś niejasność. Danuta domyśla się, że chłopak zadurzył się w niej i nie chce zostawać z nim sam na sam. Jej przypuszczenia potwierdzają się, gdy sprawdzając klasówki znajduje liścik od ucznia. Maciek wyznaje w nim, że jest nią zauroczony i nie może przestać o niej myśleć. Podejrzewa, że i on nie jest jej obojętny.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.