Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1266

Na Wspólnej 8

Włodek poznaje prawdziwe zamiary Cieślika. Dudek nabiera przekonania, że żonie nie zależy na nim. Adam nie ma ochoty na kontakty z Mirkiem i Pauliną.

Na Wspólnej 1266 - opis odcinka

Hanna oznajmia Ziębom, że dowiedziała się od koleżanki, która pracuje w ratuszu, czemu tak naprawdę Cieślik walczy o zlikwidowanie placu zabaw. Kiedy radny zjawia się w jadłodajni, Włodek daje mu do zrozumienia, że wie o jego planach wybudowania parkingu. Cieślik uważa, że Włodek niepotrzebnie zajmuje się sprawami, które przekraczają jego kompetencje. Kiedy Zięba niszczy listę z podpisami, radny stwierdza, że poradzi sobie bez tego. Włodek ma do siebie żal, że zaufał takiemu człowiekowi. Jest przekonany, że jeśli na miejscu placu zabaw powstanie parking, ludzie będą mieli żal właśnie do niego.

Dudek, przed odebraniem nagrody w ministerstwie, wybiera się do telewizji, aby udzielić wywiadu. Izabela zapewnia, że zjawi się wieczorem w ministerstwie. Krystyna dzwoni do Jerzego i oznajmia, że specjalnie przyjechała z Berlina, gdy przeczytała w prasie o jego sukcesie. Dudek zaprasza ją na uroczystość wręczenia nagrody. Izabela jest bardzo zdenerwowana, że będzie musiała zostawić Klementynkę z opiekunką. Wychodzi, lecz słysząc płacz dziecka – pośpiesznie wraca i zostaje z córeczką. W ramach przeprosin przygotowuje dla męża wyśmienitą kolację. Jerzy jest przekonany, że żona cały dzień zajmowała się swoimi sprawami i po prostu nie miała ochoty przyjść na jego uroczystość. Izabela zapewnia go, że jest w błędzie, lecz Dudek nie wierzy jej.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.