Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1263

Na Wspólnej 8

Ola daje Danielowi do zrozumienia, że bardzo jej na nim zależy. Agnieszka i Rafał zamierzają wspomagać rozwój Emilki. Honorata dostaje rozwód. Rozwaga Hanny robi na Marii wrażenie.

Na Wspólnej 1263 - opis odcinka

Zimińscy składają córce życzenia urodzinowe i wręczają prezent. Po śniadaniu wyjeżdżają na do Szczytna. Ola próbuje dodzwonić się do Daniela, lecz on nie odbiera telefonu. Nieoczekiwanie na imprezę urodzinową przychodzi Wojtek z dwoma kolegami. Ich obecność sprawia, że towarzystwo dzieli się na dwie grupy, które bawią się osobno. Ola nie jest zachwycona i dość oschle traktuje nadskakującego jej Wojtka. Jakiś czas później zjawia się Daniel. Nie przyjmuje zaproszenia Wojtka, który namawia go, żeby wypili zdrowie jubilatki i po wręczeniu prezentu wychodzi. Wojtek mówi Oli, że podoba mu się postawa Daniela, który wie, kiedy się wycofać. Ola nie komentuje tego, lecz widać, że jest jej przykro i dość ma towarzystwa bezczelnego adoratora. Po chwili bez słowa wychodzi. Dogania Daniela i wyznaje mu, że bardzo jej go brakuje. Widać, że słowa dziewczyny są właśnie tym, co chłopak pragnął usłyszeć.

milka wyznaje Agnieszce, że zamierza podjąć jakąś pracę. Tłumaczy, że potrzebuje pieniędzy na kursy dokształcające i drobne wydatki. Agnieszka jest pod wrażeniem. Uważa jednak, że dziewczynka powinna poczekać z rozpoczęciem pracy do wakacji a przede wszystkim przedyskutować pomysł ze swoją mamą. Emilka udaje się na korepetycje angielskiego. Koleżanki mówią jej, że na lekcjach zwykle oglądają filmy i słuchają piosenek, a nauczycielka nie przepytuje ich. Dodają, że jeśli się dobrze zakręci może uda się jej załapać na wycieczkę do Londynu. Chwilę potem „Czarna” zauważa swojego adoratora i oznajmia, że nie będzie na „korkach”. Emilka jest zaskoczona widząc, że „chłopak” koleżanki jest całkiem dojrzałym mężczyzną. Rafał, podobnie jak Agnieszka, nie popiera pomysłu podjęcia pracy przez chrześnicę. Olszewska proponuje, żeby – zamiast dawać jej pieniądze za dobre oceny – opłacić któryś z kursów. Emilka jest zachwycona tym pomysłem.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.