Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1259

Na Wspólnej 8

Jerzy uważa, że Izabela bardzo się zmieniła. Maciek adoruje Danutę. Ola zaprasza Daniela na swoje urodziny. Roztocki jest zaskoczony zachowaniem rodziców Jasia.

Na Wspólnej 1259 - opis odcinka
Dudek jest zły na Izabelę

Jerzy czuje się urażony tym, że żona usnęła w trakcie czytania jego esejów. Izabela obiecuje, że dziś w ciągu dnia nadrobi braki w lekturze. Nie udaje się jej dotrzymać obietnicy, ponieważ co chwilę jakaś ważna sprawa odciąga ją od lektury. Przeprasza męża i tłumaczy, że długo rozmawiała z Maksem, który zaprosił ich do Nowej Zelandii. Jerzy zapala się do tego pomysłu, ale Izabela uważa, że to nonsens i szaleństwo. Rozgoryczony Dudek wspomina dawne, dobre czasy, kiedy jego ukochana uwielbiała szaleństwa. Daje jej też jasno do zrozumienia, że jest mu bardzo przykro, że tak mało obchodzi ją jego twórczość.

Roztoccy przyjmują zaproszenie rodziców Jasia

Weronika jest zaskoczona, że mąż tak ochoczo przyjął zaproszenie Śliwińskich. Adam przyznaje, że miała rację narzekając, że nigdzie nie chodzą i nie spotykają się z ludźmi i dlatego uważa, że dobrze im zrobi taka odmiana. Podczas spotkania Śliwińcy zachowują się bardzo swobodnie. Mąż pani domu w widoczny sposób adoruje Weronikę, a Paulina cały czas kokietuje Adama. Nagle Śliwińscy na moment znikają a po chwili wracają ubrani jedynie w szlafroki kąpielowe. Wręczają zaskoczonym Roztockim szlafroki i zapraszają ich do swojej sauny. Adam i Weronika nie korzystają z ich zaproszenia. Roztocki, po wyjściu od Śliwińskich, nie kryje oburzenia zachowaniem Pauliny i Mirka. Weronika uważa, że mąż trochę przesadza.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.