Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1254

Na Wspólnej 8

Sławek zastanawia się nad wcześniejszą emeryturą. Wojtek namawia Olę, żeby zamieszkała z nim na squocie. Maja uświadamia Igorowi, jak bardzo się zmienił.

Na Wspólnej 1254 - opis odcinka
Marzena przychodzi do Sławka po Darię

Zapewnia byłego męża, że, dzięki Internetowi i telefonom, będzie miał łatwy kontakt z córką. Daria jest szczęśliwa, kiedy dowiaduje się, że Ralf kupił jej pieska. Ta wiadomość sprawia, że bez żalu wyjeżdża do Niemiec i żegna się z tatą. Sławkowi kończy się urlop. Po powrocie z pracy zwierza się Renacie, że choć koledzy przyjęli go bardzo serdecznie, czuł nieszczerość w ich zachowaniu. Zastanawia się nad wcześniejszą emeryturą. Renata uważa, że to nonsens. Zapewnia go, że za kilka dni wszystko wróci do normy a rezygnowanie z pracy, do której jest stworzony, byłoby wielkim błędem. Wieczorem Sławek dzwoni do Darii. Ta jednak przejęta pieskiem, którego dostała od Ralfa nie bardzo ma ochotę na dłuższą rozmowę z ojcem. Sławkowi jest trochę przykro z tego powodu.

Igor przypadkowo przypadkowo spotyka Maję

Irmina odwiedza Igora. Chłopak mówi jej, że nie odzywał się, bo miał dużo pracy. Irmina podejrzewa, że to tylko wykręt i że w rzeczywistości chłopak nie chce już się z nią spotykać. Igor zapewnia, że naprawdę był ostatnio bardzo zajęty i prosi o wybaczenie. Irmina zaprasza go do siebie na noc. W ciągu dnia Igor przypadkowo spotyka Maję. Postanawiają porozmawiać przy herbacie. Maja przeprasza Igora, że nie miała odwagi powiedzieć mu prosto w oczy, że odchodzi. Zapewnia, że nie chciała go zranić. Chłopak siląc się na lekki ton, oznajmia, że dzięki temu doświadczeniu zrozumiał w końcu, czego chce w życiu. Przedstawia swoją sytuację w różowych barwach. Twierdzi, że odnosi same sukcesy, jest spełniony zawodowo i towarzysko. Maja wyczuwa nieszczerość w jego słowach i zachowaniu. Oznajmia mu, że nie ma już tego Igora, którego kochała. Wieczorem Igor włóczy się po mieście. Gdy dzwoni Irmina – odrzuca połączenie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.