Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1248

Na Wspólnej 8

Kinga i Michał są zdecydowani na rozwód. Emilka wkrada się w łaski Agnieszki. Markowi nie podoba się nowy adorator córki. Danuta znów ratuje skórę Maćkowi.

Na Wspólnej 1248 - opis odcinka

Michał przypuszcza, że Kinga zostawiła szalik w samochodzie Darka, aby zwabić go do  siebie. Dobitnie wyraża swoje zdanie na temat postępowania żony. Kinga wymierza mu siarczysty policzek i każe się wynosić. Następnego dnia Brzozowski spotyka się z Borysem. Mówi mu, że odszedł z Bud-Maksu i na gwałt potrzebuje jakiejś pracy. Orłow obiecuje znaleźć coś dla niego. Kingę odwiedza Darek. Brzozowska wyjaśnia, że została w domu, aby dokończyć projekt, lecz zupełnie nie może się skupić. Mężczyzna postanawia jej pomóc. Podejrzewa, że miała przez niego nieprzyjemności. Kinga tłumaczy mu, że niebawem rozwodzi się z Michałem i nie ma dla niej znaczenia, co on sobie pomyślał. Darek wyznaje, że jest po rozwodzie. Twierdzi jednak, że gdyby miał dziecko za wszelką cenę próbowałby ocalić swoje małżeństwo. Kinga uważa, że związek utrzymywany na siłę nie miałby sensu. Roztocki nie zgadza się reprezentować Brzozowskiego podczas rozwodu. Tłumaczy, że nie mógłby być obiektywny, ponieważ zarówno Kinga, jak i Michał są jego bliskimi znajomymi. Sugeruje Brzozowskiemu, żeby zawalczył o swoją rodzinę, lecz Michał jest przekonany, że jego małżeństwu już nic nie pomoże.

Ludwika mówi synowi, że powinien porozmawiać z kuzynką i wytłumaczyć jej, dlaczego Emilka nie może zostać w ich domu. Uważa, że dziewczynka nie powinna dowiedzieć się, że Agnieszka nie chce, aby z nimi mieszkała. Nie wie, że Emilka słyszy jej słowa. Podczas śniadania dziewczyna prosi Agnieszkę, żeby pomogła jej przy zakupie nowej garderoby. Wyjaśnia, że przed koleżankami z klasy czuje się jak prowincjuszka, a styl Agnieszki dowodzi, że ma dobry gust. Olszewska zgadza się spełnić jej prośbę. W trakcie zakupów Emilka prosi Agnieszkę, aby pozwoliła nazywać siebie ciocią. Olszewska nie ma nic przeciwko temu. Dziewczyna jest jej bardzo wdzięczna za pomoc w doborze garderoby. Nie może się doczekać, kiedy zjawi się w szkole w nowych ciuchach i pokaże, że też ma styl. Kiedy Rafał z Ludwiką zastanawiają się w jaki sposób powiadomić kuzynkę o zmianie decyzji, Agnieszka oznajmia im, że Emilka może zostać. Zastrzega jednak, że w przyszłości chciałaby, aby wszystkie poważniejsze decyzje były podejmowane wspólnie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.