Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1245

Na Wspólnej 8

Problemy Agnieszki uświadamiają Weronice, że dała zmanipulować się Adamowi. Sławek zostaje wypuszczony na wolność. Daniel każe Oli wybierać między sobą a Wojtkiem.

Na Wspólnej 1245 - opis odcinka
Między Agnieszką a Rafałem dochodzi do sprzeczki

Olszewska ma dość tego, że narzeczony pozwala swojej matce kierować ich życiem, natomiast nigdy nie liczy się z jej zdaniem. Tłumaczy, że choć decyzja o odwołaniu ślubu bolała ją, to mogła ją zrozumieć, bo był to akt sprzeciwu wobec matki. Miała nadzieję, że Rafał chce w ten sposób przeciąć pępowinę i w końcu zacząć decydować samodzielnie o swoim życiu. Po południu Agnieszka udaje się do Weroniki i zdenerwowana przekazuje jej ostatnie nowiny. Skarży się, że najbardziej w tym wszystkim zabolało ją, że nikt nie zapytał jej o zdanie w sprawie Emilki, choć sądziła, że jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Dodaje, że ma już dosyć ciągłego ustępowania. Weronika popiera przyjaciółkę. Daje jej do zrozumienia, że trzeba walczyć o swoją niezależność. Agnieszka wraca do domu uśmiechnięta i serdecznie wita się z Emilką. Widać jednak, że jej doskonały nastrój jest tylko pozą, dzięki której chce upokorzyć Rafała. Tymczasem Weronika oznajmia Adamowi, że chce porozmawiać z nim o drugim dziecku. Roztocki jest zaskoczony. Uważa, że nie ma sensu wracać do tematu, który postanowili zamknąć. Weronika uświadamia mu, że to była wyłącznie jego decyzja.

Renata odbiera wezwanie z sądu rodzinnego dla Sławka

. Maria jest pewna, że prokuratura nie znajdzie dowodów i koszmar wkrótce się skończy. Włodek podejrzewa jednak, że sprawa może wlec się miesiącami, zanim zostanie ostatecznie wyjaśniona. Ziębowa zakazuje mu mówić takie rzeczy przy Renacie. Kiedy dowiaduje się, że Sławek może zostać pozbawiony praw rodzicielskich, namawia córkę, żeby porozmawiała z Marzeną i uświadomiła jej, że Sławek jest niewinny. Renata czuje się bezsilna, mimo że bliscy starają się podtrzymać ją na duchu. Gdy wieczorem wraca do siebie okazuje się, że drzwi od mieszkania nie są zamknięte na klucz. Kraszewska ostrożnie wchodzi do środka. Po chwili z drugiego pokoju wychodzi Sławek. Renata i Sławek bez słowa padają sobie w objęcia i zaczynają się namiętnie całować.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.