Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1244

Na Wspólnej 8

Problemy Agnieszki uświadamiają Weronice, że dała zmanipulować się Adamowi. Sławek zostaje wypuszczony na wolność. Daniel każe Oli wybierać między sobą a Wojtkiem.

Na Wspólnej 1244- opis odcinka
Ewa jest coraz bardziej zbulwersowana postawą syna

Ewa wybucha gniewem, kiedy Borys staje w jego obronie. Orłow próbuje porozmawiać z Igorem, lecz chłopak nie życzy sobie, aby ktokolwiek mieszał się w jego sprawy. Po powrocie z pracy wręcza mamie bukiet kwiatów. Ewa nie daje się przekupić. Życzy sobie, żeby syn zmienił swój stosunek do życia i zaczął wyciągać wnioski z tego, co się wydarzyło. Uświadamia mu, że nie zainteresował się nawet, jak czuje się dziewczyna, którą nakłonił do aborcji. W końcu stwierdza, że nie umie już z nim rozmawiać. Igor próbuje przekonać mamę o swojej dobrej woli. Dzwoni do Magdy, lecz po kilku jego słowach dziewczyna rozłącza się.

Ola, bardzo podenerwowana, opowiada Ance, ostatniej akcj

Ola jest pewna, że Wojtek został zgarnięty przez policję. Ma wyrzuty sumienia, że uciekła z Danielem, który po nią przyjechał. Ania podejrzewa, że to Wojtek zostawił dziewczynę na pastwę losu. Ola nie chce uwierzyć, że chłopak byłby zdolny zrobić jej takie świństwo. Przyjaciółka radzi jej, żeby dała sobie z Wojtkiem spokój, zanim on wpakuje ją w poważne kłopoty. Uważa, że chłopak jest nieodpowiedzialny a pod maską altruisty kryje się zwykłe pozerstwo. Ola nagrywa się na sekretarkę Daniela. Dziękuje mu, że był wczoraj przy niej. Chwilę potem zjawia się u niej Wojtek. Twierdzi, że uciekł aby zmylić pogoń. Dodaje, że wrócił po Olę, lecz jej już tam nie było. Obiecuje, że więcej nie będzie jej wciągał w równie ryzykowne akcje. Prosi, żeby nie rezygnowała z dalszej współpracy. W ramach przeprosin zaprasza ją do kina na „Casablankę”. Ola chce zabrać ze sobą Anię, lecz dziewczyna nie odbiera telefonu. W drodze do kina Ola i Wojtek spotykają Daniela, któremu jest przykro, że jego dziewczyna przyjęła zaproszenie na film, którego z nim nie chciała oglądać. Życzy jej dobrej zabawy i szybko odchodzi.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.