Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1241

Na Wspólnej 8

Milewski wpada w zasadzkę. Roman zwierza się Ewie ze swoich kłopotów z Honoratą. Michał zamierza ujawnić, kto jest prawdziwym ojcem Kuby Brzozowskiego.

Na Wspólnej 1241 - opis odcinka
Roman jest w fatalnym nastroju

Kamil ma już serdecznie dość humorów ojca. Na dziedzińcu Hoffer spotyka Ewę, która spostrzega, że Romana coś gnębi i zaprasza go do biura na kawę. Hoffer, rozgoryczony, opowiada jej o tym, jak Honorata całkowicie dała się omotać swojemu mężowi. Nie może wybaczyć jej tego, co zrobiła. Ewa wyrzuca mu brak racjonalnego myślenia. Próbuje uświadomić, że Honorata chciała po prostu, aby jej syn poznał swojego ojca. Rozumie, że musiało być to ciężkie dla Romana, lecz nie jest to powód, aby przekreślać związek z Leśniewską. Radzi też, aby teraz on wykonał gest pojednania. Kamil prosi ojca, żeby załatwił swoje sprawy i przestał mieć pretensje do całego świata. Hoffer łamie się. Widać, że chce wykonać jakiś ruch, lecz ma opory. Jakiś czas potem udaje się pod dom Honoraty, lecz nie może zdobyć się, by wejść i porozmawiać z nią.

Andrzej ma za złe Michałowi, że poszedł poskarżyć się Izabeli

Michał czuje się panem sytuacji i podniesionym tonem wyrzuca bratu, że zabawiał się z Kingą a teraz zależy mu tylko na zachowaniu pozorów. Andrzej prosi go, żeby wypowiadając publicznie takie oskarżenia pamiętał, że przede wszystkim krzywdzi swojego syna. Michał mówi mu, że fakt, iż wychowuje on syna Wiktora nie oznacza, że może pouczać go względem Ignasia. Cała rozmowa odbywa się w barze, w którym urzęduje Włodek. Michał stwierdza, że Kuba powinien dowiedzieć się, kto jest jego prawdziwym ojcem. Andrzej, wściekły, rzuca się na brata. Opamiętuje się jednak i szybko wychodzi z baru. Bardzo poruszony relacjonuje żonie swoją rozmowę z Michałem. Między małżonkami dochodzi do gwałtownej sprzeczki i wzajemnych oskarżeń. Po chwili oboje uspokajają się nieco. Andrzej jest pewien, że brat, choć bywa porywczy, nie zdobędzie się na taką podłość. Tymczasem Michał dzwoni do Izabeli i mówi, że ma jej coś ważnego do powiedzenia.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.