Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1239

Na Wspólnej 8

Maks i Kumiko wyjeżdżają do Nowej Zelandii. Hoffer próbuje dowiedzieć się, co poróżniło Igora z Kamilem. Danuta jest zaintrygowana swoim nowym wychowankiem.

Na Wspólnej 1239 - opis odcinka
Maks wyjeżdża z Kumiko

Jerzy uświadamia żonie, że nie ma wpływu na wybory życiowe Maksa. Izabela jest przekonana, że syn zaprzepaści wszystko, na co pracował, a Kumiko rzuci go niebawem. Maks tłumaczy mamie, że Filip zajmie jego miejsce w Fabryce i na pewno świetnie ją poprowadzi. Widać, że ta wiadomość uspokaja nieco Brzozowską. Maks i Kumiko pakują się przed wyjazdem. Izabela próbuje jeszcze przekonać syna do zmiany decyzji, lecz on nie chce nawet o tym słyszeć. Kumiko zapewnia Brzozowską, że wraz z jej synem tworzą dobraną parę i nie ma powodów martwić się o niego. Izabela nie może powstrzymać łez podczas pożegnania. Maks zapewnia mamę, że kocha ją i będzie się odzywał

Ewa wcześniej wraca z Ukrainy

Po powrocie w mieszkaniu zastaje syna w towarzystwie roznegliżowanej Angeliki. Igor jest zaskoczony i skrępowany wcześniejszym przyjazdem mamy. Speszona Angelika szybko ubiera się i wychodzi. Igor stara się doprowadzić mieszkanie do ładu. Dopiero po dłuższej chwili mówi mamie, że cieszy się z jej przyjazdu. Po pracy dzwoni do Romana. Chce się z nim umówić i zwrócić pożyczone pieniądze. Upewniwszy się, że Kamila nie ma w domu, zgadza się przyjechać na Wspólną. Hoffer mówi mu, że zarówno on jak i Kamil, są bardzo dumni z jego sukcesów zawodowych. Igor nic nie wspomina o konflikcie z przyjacielem, lecz jego pośpiech zdradza, że coś jest nie tak. Roman jest zaskoczony, że Igor nie chce zaczekać na syna. Kamil, po powrocie do domu, okazuje niezadowolenie z obecności gościa. Igor szybko żegna się z Romanem i wychodzi. Kamil stanowczo daje ojcu do zrozumienia, że nie ma ochoty rozmawiać o tym, co go poróżniło z Igorem. Hoffer próbuje dowiedzieć się czegoś od Ewy. Ewa obiecuje porozmawiać z synem, choć nie przypuszcza, aby chłopak chciał z nią o tym rozmawiać.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.