Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1227

Na Wspólnej 8

Marzena chce odebrać Sławkowi prawa rodzicielskie. Agnieszka próbuje zrozumieć Rafała. Jacek wszczyna awanturę na imprezie u Filipa.

Na Wspólnej 1227 - opis odcinka
Marzena zjawia się u Renaty

Marzena wyjaśnia, że dowiedziała się od Bożeny o aresztowaniu Sławka i chce zabrać córkę do siebie. Zapewnia Kraszewską, że nie ma do niej żalu. Widać jednak, że nie jest do końca szczera. Daria, choć niezadowolona z odjazdu, posłusznie pakuje swoje rzeczy i czule żegna się z Renatą. Po ich wyjściu, Kraszewska zaczyna płakać. Zwierza się mamie, że bardzo zżyła się z Darią i bez niej jest jej ciężko. Maria stara się wspierać córkę, choć przyznaje, że dziewczynka powinna być ze swoją mamą. Renata dowiaduje się od adwokata, że Marzena złożyła wniosek o widzenie ze Sławkiem. Kraszewska jest załamana, gdyż oznacza to, że ona w najbliższym czasie nie dostanie już zgody na widzenie. Marzena odwiedza Sławka w areszcie. Oznajmia, że wystąpiła do sądu o odebranie mu praw rodzicielskich. Sławek jest zdruzgotany.

Filip wybiera się na obronę swojej pracy magisterskiej

Marta jest przekonana, że świetnie mu pójdzie. Okazuje się, że miała słuszność. Młodzi Konarscy postanawiają uczcić sukces Filipa organizując imprezę w gronie przyjaciół. Zapraszają również Beatę i Jacka. Mąż Beaty szybko upija się i zachowuje się bezceremonialnie, czym wprawia resztę gości w konsternację. Beata jest zażenowana zachowaniem męża. Jacek namawia Igora, żeby przeprowadził z nim wywiad. Igor zgadza się pod warunkiem, że chłopak publicznie potwierdzi to, o czym mówił w poprzednim wywiadzie. Jacek, mocno podpity, staje się coraz bardziej agresywny. Miedzy mężczyznami dochodzi do szarpaniny i ostrej wymiany zdań. W końcu Jacek każe swojej żonie zbierać się do domu. Kamil i Filip starają się zrozumieć postępowanie Jacka. Przyznają, że musi mu być ciężko, odkąd przestał grać w reprezentacji. Natomiast Marta najbardziej martwi się o Beatę.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.