Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1224

Na Wspólnej 8

Ola zostaje zatrzymana przez policję. Michał nabiera przekonania, że w życiu Kingi jest inny mężczyzna. Matka Sławka ma pretensje do Renaty. Marek umiejętnie podchodzi Halinę.

Na Wspólnej 1224 - opis odcinka
Andrzej zapewnia brata, że jego żona nikogo nie ma

Michał błaga Kingę, żeby nie upierała się przy rozstaniu i wybaczyła mu jego błąd. Brzozowska jest nieprzejednana. Wyrzuca mężowi, że nadal spotyka się ze Zdybicką. Michał jest zaskoczony. Przyrzeka, że od czasu nieszczęsnej historii, nie spotykał się z Iloną i nie ma zamiaru jej widzieć. Kinga nie wierzy mu. Nie chce odpowiedzieć, kiedy mąż pyta ją wprost, czy w jej życiu jest inny mężczyzna. Michał wychodzi przekonany, że jego podejrzenia są słuszne. Chwilę później Andrzej zjawia się u bratowej. Chce wiedzieć, czy jej decyzja o rozstaniu ma związek z tym, co zaszło między nimi. Kinga potwierdza, że ten epizod był dla niej bardzo ważny. Nie potrafi jednak odpowiedzieć, kiedy Andrzej pyta ją, co dalej.

Ola zatrzymana przez policję!

Daniel kontaktuje się z Olą przez Internet. Przeprasza, że wydał ją przed rodzicami. Dziewczyna wierzy, że nie miał złych intencji i nie żywi do niego urazy. Oboje nie mogą się doczekać jutrzejszego spotkania. Daniel jest zaniepokojony, kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna znowu wybiera się na akcję z alterglobalistami. Ola zapewnia, że nie ma powodu do obaw. Po południu Marek dostaje telefon z policji z informacją, że jego córka została zatrzymana.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.