Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1223

Na Wspólnej 8

Maks chce jechać z Kumiko do Nowej Zelandii. Krajewscy zgadzają się, żeby Aleks pojechał z Borysem na Ukrainę. Rafał ma dość przedślubnego zamieszania.

Na Wspólnej 1223 - opis odcinka
Maks oznajmia mamie, że zamierza wyjechać z Kumiko do Nowej Zelandii

Izabela oburza się na ten pomysł Maksa. Przypomina synowi, że jeszcze niedawno Fabryka Kultury była jego życiowym celem i zainwestował w nią wszystkie swoje pieniądze. Poza tym nie ukończył studiów. Chłopak tłumaczy mamie, że zmieniły się jego pragnienia i o wiele więcej może nauczyć się przy świetnej artystce, niż na Akademii. Izabela zaczyna powątpiewać w dojrzałość Maksa. Ten zaś uważa, że mama kompletnie go nie rozumie. Jerzy bierze go w obronę. Przyznaje, że zachowanie Maksa jest nieco szalone, lecz zrozumiałe u kogoś, kto zakochał się bez pamięci. Kumiko zapewnia Izabelę, że jej syn wróci do Polski. Daje jej do zrozumienia, że oboje z Maksem cenią wolność i nie zamierzają wiązać się na stałe. Jakiś czas później chłopak tłumaczy mamie, że chce jechać, ponieważ Kumiko, z którą ma wspaniały kontakt, zaprosiła go do współpracy. Izabela czuje, że jej sprzeciw nic tu nie pomoże.

Agnieszka i Ludwika wyciągają Rafała na zakupy

Sobczak ociąga się, lecz w końcu ulega namowom obu kobiet. Wkrótce dochodzi jednak do konfliktu, gdyż Ludwika nie chce nawet słyszeć o zakupach w galerii i proponuje sprawdzonego krawca. Agnieszce udaje się w końcu znaleźć kompromis i załagodzić sytuację. Wracając z zakupów cała trójka spotyka Marię, pragnącą dowiedzieć się, co upiec na wesele. Kobiety zaczynają rozmowę na ten temat. Rafał jest zmęczony zakupami i ma szczerze dość ciągłego trajkotania kobiet na temat wesela. Kiedy zjawia się Włodek i oznajmia, że są problemy z tortem. Rafał, nie mogąc znieść kolejnej dyskusji postanawia natychmiast jechać do starego mieszkania po spinki do mankietów. Widać, że przedślubne zamieszanie wywołuje w nim coraz większe zniechęcenie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.