Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1211

Na Wspólnej 7

Ludwika przekonuje Rafała do bardziej uroczystej formy oświadczyn. Igor postanawia oczyścić relacje z Magdą. Żaneta czeka na znak od Juliana.

Na Wspólnej 1211 - opis odcinka
Igor w końcu szczerze rozmawia z Magdą

Igor nie może zrozumieć, jak Magda, zaledwie po dwóch randkach, mogła aż tak zakochać się w nim. Kamil przypomina mu, że dawniej też był bardzo uczuciowy i wystarczyła krótka znajomość z Mają, aby zapałał do niej miłością. Uważa, że przyjaciel powinien szczerze porozmawiać z Magdą i wytłumaczyć jej swoją sytuację. Igor, choć niechętnie, obiecuje, że zadzwoni do dziewczyny. Jakiś czas później spotyka się z nią w parku. Widać, że Magda wiele sobie obiecuje po tym spotkaniu. Zapewnia Igora, że wcale nie miała zamiaru go usidlić. Prosi, żeby znowu spotykał się z nią, bez żadnych zobowiązań. Igor stanowczo oznajmia, że nie widzi dla nich żadnych szans. Przyznaje, że zadzwonił do niej, bo obiecał  przyjacielowi. Urażona Magda nie zostawia na Igorze suchej nitki. Później żali się Kamilowi, że po raz pierwszy to ona została odrzucona. Przyznaje jednak, że Igor był wobec niej szczery i teraz przynajmniej wie, na czym stoi.

Żaneta wyczekuje telefonu od Juliana

Maria uważa, że synowa nie powinna wiązać się z człowiekiem, który nie był wobec niej całkiem szczery, a do tego jest oskarżony o molestowanie dziecka. Wzburzona Żaneta przypomina jej, że Julian został pomówiony. Oznajmia teściowej, że ma do niego stuprocentowe zaufanie i wierzy, że będzie dobrym i troskliwym ojczymem dla Mani. Całe popołudnie wyczekuje telefonu od Juliana. Próbuje też dodzwonić się do niego, lecz on nie odbiera telefonu. Żaneta jest coraz bardziej podłamana.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.