Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1209

Na Wspólnej 7

Magda topi smutki w alkoholu. Kinga chce znów pracować w swoim zawodzie. Ola walczy z wyzyskiem. Zimińscy wyjeżdżają na Cypr

Na Wspólnej 1209 - opis odcinka
Igor pozostaje niewzruszony rozpaczą Magdy

Wcześnie rano podpita i zapłakana Magda zjawia się u Kamila. Młody Hoffer domyśla się, co jest przyczyną fatalnego stanu koleżanki. Radzi jej, aby zapomniała o Igorze. Chwile później dzwoni do przyjaciela, lecz gdy Igor dowiaduje się, kto u niego jest, odkłada słuchawkę. Magda jest załamana. Zostaje u przyjaciela, aby przespać się i wytrzeźwieć. Tuż po przebudzeniu oznajmia Kamilowi i Zuzie, że musi napić się i nie czekając na ich reakcję, wychodzi. Wieczorem Kamil udaje się do Igora. Chłopak wybiera się właśnie pograć w piłkę i nie bardzo ma ochotę rozmawiać o problemach Magdy. Uważa, że dziewczyna jest postrzeloną histeryczką. Nie obchodzi go, że Magda zakochała się w nim i nie widzi problemu, że flirtował z nią i dawał nadzieję. Młody Hoffer tłumaczy, że dziewczyna zaczęła znowu pić, ale i to nie robi na Igorze najmniejszego wrażenia.

Kinga postanawia wrócić do pracy

Kinga zwierza się Andrzejowi, że ma już dość przesiadywania w domu i brakuje jej kontaktów z ludźmi. Wyznaje, że chciałaby znowu zająć się reklamą i dlatego umówiła się na rozmowę w agencji. Andrzej nie ma jej za złe, że chce opuścić Bud-Maks, choć przyznaje, że bardzo dobrze mu się z nią pracowało. Gdy zostaje sam z Ignasiem, dzwoni Michał. Andrzej zapewnia brata, że jego syn oraz Kinga mają się dobrze. Po powrocie do domu Brzozowska proponuje szwagrowi, żeby został u niej na kolację. Andrzej wspomina też o telefonie Michała. Kinga przyjmuje to bez większego zainteresowania. Martwi ją natomiast, że nie dzwonią do niej z agencji reklamowej. Obawia się, że kiepsko wypadła. Andrzej zapewnia ją, że osoba posiadająca tyle zalet, co ona, jest marzeniem każdego pracodawcy. Kinga dziękuje szwagrowi, że jest przy niej i że zawsze może na niego liczyć. Brzozowski przyjacielskim gestem kładzie rękę na jej dłoni. Widać, że oboje są zaskoczeni i onieśmieleni tą niespodziewaną, intymną sytuacją.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.