Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1207

Na Wspólnej 7

Magda, zakochana w Igorze, nie słucha ostrzeżeń Kamila. Roztocki zastanawia się, czy warto za wszelką cenę starać się o dziecko. Zimińscy nie mają odwagi sprzeciwić się Halinie. Ola krytykuje postawę życiową Daniela.

Na Wspólnej 1207 - opis odcinka
Igor spędza noc z Magdą

Magda mówi Kamilowi, że postanowiła definitywnie zerwać z nałogiem, znalazła pracę, a po wakacjach zamierza wrócić na studia. Wyznaje przyjacielowi, że zakochała się w Igorze i to sprawiło, że zapragnęła się zmienić. Kamil ostrzega dziewczynę przed swoim przyjacielem. Tłumaczy, że Igor przeżył ostatnio zawód miłosny i całkowicie zmienił swój stosunek do kobiet. Magda ma żal do Kamila za te słowa. Udaje się do redakcji Igora i zaprasza go do siebie. W intymnej atmosferze próbuje dowiedzieć się czegoś o jego niedawnym rozstaniu z dziewczyną. Igor zabrania jej poruszać ten temat. Chwilę później zbiera się do wyjścia tłumacząc, że właśnie dostał wiadomość z redakcji i musi wracać do pracy. Magda jest zawiedziona. Prosi Igora, żeby wrócił do niej wieczorem. Chłopak zbywa ją zapewnieniem, że zobaczą się wkrótce i szybko wychodzi.

Danuta i Marek polecą na Cypr?

Danuta i Marek mają coraz mniejszą ochotę na wspólne wakacje z Dębkami. Postanawiają zrezygnować z wyjazdu na Teneryfę, a w zamian wybrać się we dwoje do Toskanii. Obawiają się reakcji Haliny, kiedy zakomunikują jej o zmianie planów. Dębkowa nieoczekiwanie zjawia się u Zimińskich. Załamana oznajmia im, że przez własne roztargnienie spóźniła się z opłaceniem wycieczki. Danuta i Marek, choć wcale tego nie okazują, są zadowoleni, że tak łatwo udało im się uniknąć przykrej sytuacji. Niespodziewanie Halina dodaje jednak, że znalazła świetną ofertę na Cypr, lecz zostały tylko cztery miejsca. Danuta i Marek z udawanym żalem mówią jej, że nie mogą zostawić córki. Ola pogrąża rodziców zapewnieniem, że chętnie zrezygnuje z wycieczki. Halina nie posiada się z radości. Za to Zimińscy, którym nie starczyło odwagi na szczerość, są załamani.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.