Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1206

Na Wspólnej 7

Żaneta chce odszukać Juliana. Marta nie czuje się dobrze w roli wymagającej szefowej. Roman jest zdruzgotany tym, co usłyszał od Honoraty.

Na Wspólnej 1206 - opis odcinka
Marta sprawdza się na nowym stanowisku

Marta skarży się mężowi, że koledzy z pracy nie traktują jej już tak życzliwie, jak dawniej, gdy nie była jeszcze szefową. Filip uważa za normę, że pracownicy traktują zwierzchnika z dystansem. Marta poleca Dominice, zostać dłużej w pracy. Dziewczyna nie ukrywa, że jest jej to nie na rękę. Ulega jednak pod wpływem stanowczych słów szefowej. Gdy Marta dowiaduje się, że mama Dominiki jest chora, przeprasza ją za ostre słowa i zwalnia do domu. Jakiś czas później Dominika wraca, aby dokończyć swoją pracę. Okazuje się, że niepotrzebnie się fatygowała, gdyż montaż programu jest już ukończony. Marta proponuje, żeby wzięła sobie kilka dni urlopu, aby doglądać chorej mamy. Dominika szczerze dziękuje za ten gest. Zapewnia jednak, że nie jest to konieczne. Przyznaje, że za namową Marcina i z własnej zazdrości wielokrotnie sabotowała jej pracę. Obiecuje, że odtąd będzie pracowała sumiennie. Marta wyznaje Filipowi, że kierownicze stanowisko jest wyjątkowo trudnym i niewdzięcznym zadaniem.

Hoffer obiecuje, że odnajdzie męża Honoraty

Romanowi jest przykro, że Honorata ukrywała przed nim, że ma męża. Kamil uważa, że najwyraźniej Leśniewska nie przypuszczała, że Roman myśli o niej aż tak poważnie. Kiedy Mikołaj dowiaduje się, że mama nie przyjęła oświadczyn Hoffera oznajmia, że nigdzie nie wyjedzie, dopóki nie dowie się, dlaczego. Honorata wyznaje w końcu, że formalnie nadal jest żoną jego ojca. Tłumaczy zaskoczonemu synowi, że było jej wstyd przyznać się, że została oszukana. Wyjaśnia, że jej mąż wyjechał do Stanów, zabierając wszystkie oszczędności, aby urządzić się i ściągnąć ich tam. Jednak, po pewnym czasie, przestał przysyłać listy. Wtedy uznała, że lepiej skreślić go ze swojego życia. Mikołaj jest wściekły na ojca i całkowicie popiera decyzję matki. Honorata, za namową syna, postanawia powiedzieć Romanowi prawdę. Wymownie daje mu do zrozumienia, że żywi do niego głębokie uczucie i gdyby nie jej sytuacja, bez wahania przyjęłaby oświadczyny. Martwi się, że ustalenie miejsca pobytu jej męża i doprowadzenie do rozwodu są prawie niemożliwe, gdyż zerwała wszelkie kontakty z jego rodziną.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.