Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1205

Na Wspólnej 7

Honorata nie może przyjąć oświadczyn Romana. Aleks obdarza Borysa coraz większym zaufaniem. Zimińscy rezygnują z zakupu domu. Ola przyłącza się do alterglobalistów.

Na Wspólnej 1205 - opis odcinka
Dlaczego Honorata nie może przyjąć oświadczyn Romana?

Roman unika odpowiedzi, kiedy syn dopytuje się, czy Honorata przyjęła jego oświadczyny. Mikołaj mówi Kamilowi, że jego mama wróciła wczoraj do domu w kiepskiej formie. Młody Hoffer doprowadza w końcu do szczerej rozmowy z ojcem. Roman wyznaje, że nie bardzo wie, jak odczytywać zagadkowe zachowanie Leśniewskiej, ale podejrzewa, że kobieta dała mu kosza. Tłumaczy, że, po jego oświadczynach, Honorata nagle wyszła, zostawiając pierścionek zaręczynowy. Chłopak radzi ojcu, żeby zadzwonił do niej. Niespodziewanie Leśniewska sama zjawia się u Hoffera. Przeprasza za swoje zachowanie wczorajszego wieczoru. Dodaje, że jest już gotowa, aby udzielić mu odpowiedzi. Oznajmia Romanowi, że nie może przyjąć jego oświadczyn, ponieważ jest mężatką.

Danuta i Marek rezygnują z kupna domu

Zimińscy pokazują córce fotografie domu, który zamierzają kupić. Oli nie bardzo przypada do gustu jego supernowoczesna architektura. Po dłuższym zastanowieniu Zimińscy przyznają, że córka ma wiele racji. Uświadamiają sobie ponadto, że nie stać ich na razie na kupno domu. Postanawiają zrezygnować z tego pomysłu. Dębkowa, nieświadoma decyzji przyjaciół, mówi im, że rozmawiała ze swoim doradcą finansowym i jest pewna, że z łatwością wystara się on dla nich o kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Zimińscy nie mają odwagi jasno postawić przed nią sprawy. Kiedy w końcu zdobywają się na to, Halina wyrzuca im, że niepotrzebnie zawracali jej głowę. Dotknięta do żywego, pośpiesznie opuszcza mieszkanie niewdzięcznych przyjaciół.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.