Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1203

Na Wspólnej 7

Agnieszka dowiaduje się, że nie może adoptować dziecka. Leszek przyznaje się Ewie do rozprowadzania sterydów. Magda próbuje zaprzyjaźnić się z Igorem.

Na Wspólnej 1203 - opis odcinka
Przeszłość Agnieszki nie pozwala jej na adopcje dziecka...

Agnieszka denerwuje się przed spotkaniem w sprawie adopcji. Ludwika zapewnia ją, że nie będzie żadnych trudności, bo Agnieszka idealnie nadaje się do roli matki. Olszewska w drodze do ośrodka adopcyjnego tłumaczy Rafałowi, że samotna kobieta ma większe szanse, niż para żyjąca w nieformalnym związku. Urzędniczka ośrodka przeprowadza z nią rutynowy wywiad. Wszystko układa się pomyślnie do czasu, gdy wychodzi na jaw, że Olszewska ma problem z alkoholem. Agnieszka jest zrozpaczona. Nie rozumie, jak mogła karmić się złudzeniami, że jej przeszłość nie będzie miała wpływu na decyzję o przyznaniu jej prawa do adopcji. Rafał delikatnie sugeruje, że może niepotrzebnie przyznawała się do wszystkiego. Olszewska tłumaczy mu, że podczas bardzo wnikliwego wywiadu środowiskowego prawda i tak wyszłaby na jaw. Mimo to Rafał wierzy, że jeszcze nie wszystko stracone.

Igor przyjmuje zaproszenie kolejnej dziewczyny

Igor odwiedza Kamila i Zuzę. Jest bardzo przygnębiony. Poza kłopotami z ojcem dręczy go również fakt, że zdegradowano go do pozycji podrzędnego pismaka. Wyznaje przyjaciołom, że jedyne, co ostatnio nie przysparza mu problemów, to związki z kobietami, a to z tej przyczyny, że nie wiąże się z żadną z nich. Jakiś czas później przychodzi Magda. Jest pod wrażeniem, kiedy dowiaduje się, że Igor pisze do jej ulubionej gazety. Pełna temperamentu i humoru, zabawia towarzystwo swoimi opowieściami. Igorowi nie jest jednak do śmiechu a po rozmowie z mamą, staje się jeszcze bardziej posępny. Chwilę potem żegna się z przyjaciółmi. Magda wychodzi z nim. Próbuje go przekonać, że najlepszym lekarstwem na smutki jest rozmowa z kimś życzliwym. Namawia Igora, żeby wpadł do niej. Chłopak przyjmuje zaproszenie.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.