Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1201

Na Wspólnej 7

Ziębowie poznają straszną prawdę o Julianie. Ewa próbuje ustalić przyczynę konfliktu między Igorem a Leszkiem. Kinga nie może zdobyć się na pojednawczy gest.

Na Wspólnej 1201 - opis odcinka
Maria zmusza Żanetę do nagłego powrotu z wyjazdu

Żona Juliana mówi Ziębom, że ich wnuczce grozi niebezpieczeństwo. Maria i Włodek są wstrząśnięci, kiedy dowiadują się, że jej mąż molestował własną córkę. Natychmiast dzwonią do Żanety, lecz ona nie odbiera telefonu. Ziębowa nie może sobie darować, że sama przekonywała synową, aby dała Julianowi szansę. Włodek wierzy, że nie jest jeszcze za późno i niedługo sama się z nimi skontaktuje. Prosi Sławka, żeby sprawdził Juliana w kartotekach policyjnych. Niestety, okazuje się, że Ewelina mówiła prawdę. Ziębowie ze zgrozą uświadamiają sobie, że właściwie nie znają dokładnego miejsca pobytu synowej i wnuczki. Maria szaleje z rozpaczy. Tymczasem Żaneta, po dniu pełnym wrażeń, najspokojniej w świecie usypia Manię. Później dzwoni do teściów. Ziębowa, starając się zachować spokój, mówi jej, że Włodek jest w szpitalu i prosi, żeby natychmiast wracała do domu.

Michał pakuje się przed wyjazdem na Ukrainę

Kinga pomaga Michałowi jak za dawnych czasów znaleźć różne potrzebne drobiazgi do wyjazdu. Przez chwilę wydaje się, że te wspólne działania pomogą przełamać mur między małżonkami. Niestety chwilę później Kinga w żaden sposób nie daje mężowi odczuć, że chciałaby, aby został. Andrzej stara się przekonać brata, żeby zrezygnował z wyjazdu. Michał uważa, że to nic nie da. Ma nadzieję, że dłuższa rozłąka sprawi, że żona zatęskni za nim. Andrzej prosi szwagierkę, żeby dała jego bratu jakiś cień nadziei. Kinga oznajmia, że Michał jest winny rozpadu ich małżeństwa i powinien się cieszyć, że nie zabroniła mu widywać się z Ignasiem. Jakiś czas później, zjawia się jednak u Andrzeja. Brzozowski gorąco namawia ją, żeby zadzwoniła do męża, który być może nie wsiadł jeszcze do samolotu. Kinga, mimo wyraźnej chęci, nie zdobywa się jednak na gest pojednania.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.