Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1200

Na Wspólnej 7

Borys jest dumny ze swojego syna. Żona Juliana pojawia się na Wspólnej. Kamil oświadcza się Zuzie. Mikołaj dostaje propozycję wyjazdu na staż.

Na Wspólnej 1200 - opis odcinka
Orłow prosi syna, żeby wyjaśnił, czemu uciekł z domu

Aleks nadal nie może wybaczyć mamie i jej mężowi kłamstwa, którym karmili go przez całe życie. Jest arogancki również w stosunku do Orłowa. Borys, coraz bardziej zrezygnowany postawą syna, postanawia zwolnić go z jego zobowiązań. Zapewnia, że mama nie dowie się, że chłopak nie pracuje na budowie. Do Aleksa dociera w końcu, że był niesprawiedliwy i zachował się niewłaściwie. Decyduje się pojechać z ojcem na budowę. Orłow jest nieco zaskoczony, kiedy po całym dniu ciężkiej pracy, chłopiec mówi mu, że wcale nie jest zbytnio zmęczony i chce wrócić na budowę następnego dnia. Borysowi bardzo podoba się upór i ambicja syna.

Kamil oświadcza się Zuzie!

Kamil przynosi swojej dziewczynie bukiet kwiatów i prosi ją o rękę. Aby dodać powagi chwili, pada przed nią na kolana. Zuza z początku jest zaskoczona, ale później domyśla się, że jej chłopak żartował. Roman, który był świadkiem tej sytuacji nie bardzo wie, co myśleć o tej sytuacji. Kamil, dalej żartuje, mówiąc, że trzeba zabezpieczyć się, aby fajna dziewczyna go nie zostawiła. Widząc jednak, że ojciec bierze to na poważnie przyznaje, że żartował. Jednak jego słowa dają Romanowi do myślenia.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.