Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1197

Na Wspólnej 7

Leszek dowiaduje się, że Igor zna jego tajemnicę. Marta uświadamia sobie, jak trudno być szefową. Agnieszka nie chce nalegać na ślub z Rafałem.

Na Wspólnej 1197 - opis odcinka
Igor nie przejmuje się swoją relacją z ojcem

Ewa mówi Leszkowi, że ich syn zajął się dziennikarstwem i wygląda na to, że znalazł swoje powołanie. Skarży się jednak, że chłopak ostatnio rzadko bywa w domu. Po pewnym czasie Igor wraca z nocnej eskapady. Bardzo chłodno wita się z ojcem. Ewa pokazuje Leszkowi artykuł Igora, dotyczący korupcji w klubie piłkarskim. Dodaje, że chłopak jest na tropie kolejnej afery. Igor, wymownie patrząc na ojca, mówi mu, że ostatnio był umówiony z facetem, który dostarcza zawodnikom sterydy. Nie zdradza go jednak przed matką. Leszek odwozi Ewę do biura. Zarówno ona, jak i starzy znajomi ze Wspólnej bardzo życzliwie odnoszą się do Nowaka. On jednak jest pod wrażeniem tego, co usłyszał od syna i nie ma ochoty na pogawędki. Dzwoni do Igora i prosi o spotkanie. Chłopak nie chce widzieć się z ojcem, ani słuchać jego wyjaśnień. Ewa mówi synowi, że Leszek sprawiał wrażenie bardzo roztargnionego. Obawia się, że jej były mąż znowu ma jakieś kłopoty. Igor, bardzo wzburzony, wyrzuca z siebie wszystko, co od lat bolało go w relacji z ojcem. Dobitnie daje do zrozumienia, że los ojca niewiele go obchodzi.

Marta ostro traktuje swoich współpracowników

Ekipa Marty spóźnia się na plan zdjęciowy i nie zostaje wpuszczona do obiektu. Młoda Konarska wyrzuca swoim współpracownikom brak profesjonalizmu. Koledzy tłumaczą, że według grafiku, zdjęcia w tym miejscu miały się odbyć dopiero jutro. Marta nie może zrozumieć, jak doszło do tak fatalnej pomyłki. Dominika triumfuje widząc jej bezsilność. Marta podejrzewa, że to właśnie ona zamieszała w grafiku. Dziewczyna pokazuje szefowej wydruk jej maila z terminami zdjęć, w którym rzeczywiście widnieje jutrzejsza data. Marta nie może sobie darować, że popełniła taki błąd. Uświadamia sobie, jak wielkiej koncentracji wymaga jej stanowisko

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.