Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1196

Na Wspólnej 7

Igor odkrywa, czym zajmuje się jego ojciec. Dudek obsesyjnie pragnie spełnić się, jako ojciec. Honorata jest wzruszona postawą Romana.

Na Wspólnej 1196 - opis odcinka
Igor na tropie kolejnej sportowej afery

Igor zamierza opisać kolejną aferę w klubach sportowych. Dostaje namiar na człowieka, który dostarcza zawodnikom sterydy i zgadza się mówić. Czekając na niego, Igor odbiera telefon od dziewczyny, z którą poznał kilka dni temu. Asia proponuje mu ponowne spotkanie. Igor zbywa ją i szybko kończy rozmowę. Nagle niemal zamiera kiedy spostrzega, że mężczyzna, z którym go umówiono, to jego ojciec. Nowak również go zauważa. Jest mile zaskoczony spotkaniem z synem. Igor, bardzo poruszony, nie przyznaje się ojcu, że czekał właśnie na niego. Po zdawkowej wymianie zdań, żegna się z nim. Swojemu szefowi mówi, że jego informator nie przyjechał na spotkanie. Zapewnia, że znajdzie inne źródło. Leszek dzwoni do Ewy i mówi jej o spotkaniu z Igorem. Ewa proponuje, żeby kiedyś odwiedził ją razem z Gabrysią. Igor udaje się do Kamila. Wyznaje mu, że jest w kiepskim nastroju i proponuje, żeby razem poszwędali się po mieście.

Roman opiekuje się Honoratą po jej wyjściu ze szpitala

Romanowi jest przykro, że Honorata, po wyjściu ze szpitala, zdecydowała się zamieszkać u siebie. Zwierza się synowi, że czuje się niepotrzebny. Kamil radzi mu, żeby nie usuwał się w cień, lecz raczej pokazał Leśniewskiej, jak bardzo mu na niej zależy. Roman zaprasza Honoratę i przygotowuje dla niej obiad. Okazuje jej wielką troskę i nie pozwala na najmniejszy wysiłek. Proponuje, żeby w weekend wybrali się za miasto. Honorata jest bardzo wzruszona zachowaniem Romana. Wyznaje mu, że nikt nigdy nie okazywał jej tyle troski.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.