Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1193

Na Wspólnej 7

Aleks odzyskuje przytomność. Michał obawia się, że Kinga całkiem go skreśliła ze swojego życia. Renacie nie przypada do gustu nowy szef Sławka.

Na Wspólnej 1193 - opis odcinka
Borys odwiedza Aleksa w szpitalu

Ewa przychodzi do szpitala, w którym Borys, przez całą noc, czekał na wieści o stanie syna. Lekarz oznajmia Orłowowi i Krajewskim, że Aleksowi nie grozi już żadne niebezpieczeństwo i że jego organy wewnętrzne nie zostały uszkodzone. Jakiś czas później pozwala rodzicom chłopca zobaczyć się z nim. Borys mówi Ryszardowi, żeby poszedł do Aleksa a sam wraca do domu wypocząć. Wieczorem ponownie zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Aleks pytał o niego. Chłopak przeprasza Orłowa za to, co zrobił. Jest mu wdzięczny, że nie powiedział mamie o kradzieży. Prosi tatę, żeby jutro znów go odwiedził.

Michał przeprowadza się do brata

Andrzej proponuje bratu, żeby do powrotu Basi zamieszkał razem z nim. Michał nie ukrywa, że ma już dość pomieszkiwania w biurze. Jakiś czas później odwiedza Ignasia. Mówi Kindze, że będzie teraz mieszkał u brata i chętnie służy jej wszelką pomocą. Jest mu przykro, kiedy dowiaduje się, że żona miała problem z wózkiem i wolała zwrócić się z tym do Andrzeja, zamiast do niego. Udaje się do niej i proponuje, że zawiezie wózek do serwisu. Okazuje się, że Kinga sama już to zrobiła. Brzozowski jest załamany, gdy dociera do niego, że Kinga wcale go nie potrzebuje. Andrzej radzi mu, żeby uzbroił się w cierpliwość, bo zdrady nie sposób tak łatwo przebaczyć.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.