Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1191

Na Wspólnej 7

Aleks wyprowadza w pole swoich najbliższych. Dudek zamierza poświęcać więcej czasu swojej córeczce. Daniel wylatuje do Stanów.

Na Wspólnej 1191 - opis odcinka
Borys ucieka z domu!

Borys wyrzuca sobie, że przez niego Aleks zaczął mieć kłopoty. Boi się, że chłopak nie zda do liceum. Ewa uświadamia Orłowowi, że jego syn buntuje się i sprawdza, jak daleko może się posunąć. Właśnie dlatego teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebuje ojca. Borys  dowiaduje się od Oksany, że Aleks chce się z nim spotkać. Tymczasem młody Krajewski rozmawia z kimś przez telefon. Zapewnia rozmówcę, że dziś na pewno nie nawali, bo zależy mu, żeby znaleźć się jak najdalej stąd. Prosi matkę, żeby pozwoliła mu przenocować u Borysa i Ewy. Oksana zgadza się. Ewa wypytuje chłopaka o plany na wakacje. Aleks mówi jej, że najpierw musi nadrobić zaległości w szkole. Wygląda na to, że chłopak zrozumiał swój błąd i gotów jest go naprawić. Igor postanawia spędzić noc u Oliwii. Zostawia Aleksowi laptopa ze swoim najnowszym artykułem. Nocą chłopak wykrada kosztowności Ewy i pieniądze ojca. Zabiera też laptop Igora, po czym wymyka się z mieszkania.

Próba czasu dla Oli i Daniela

Ola oznajmia rodzicom, że nie jedzie z Danielem na lotnisko, ponieważ pożegnali się już wczoraj. Później nie może znaleźć sobie miejsca w domu. Prosi mamę, aby wybrała się z nią do sklepu i pomogła jej w wyborze bluzki. Danuta jest mile zaskoczona i chętnie zgadza się pójść z córką. Po chwili zauważa jednak, że Ola wcale nie jest zainteresowana wspólnymi zakupami. Radzi jej, żeby spotkała się z Danielem. Tuż przed odjazdem na lotnisko, Daniel mówi ojcu, że musi zobaczyć się z Olą i dojedzie taksówką. W tym momencie na dziedzińcu zjawia się młoda Zimińska. Ola i Daniel padają sobie w objęcia. Chłopak obiecuje, że codziennie będzie się z nią kontaktował. Danuta uspokaja córkę, że rozłąka szybko minie. Jest pewna, że miłość Oli i Daniela przetrwa próbę czasu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.