Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1190

Na Wspólnej 7

Julian tłumaczy się przed Żanetą. Igor zmienia swój stosunek do kobiet. Ola i Daniel znajdują sposób, aby, mimo rozłąki, widywać się codziennie.

Na Wspólnej 1190 - opis odcinka
Maria próbuje przekonać Żanetę do Juliana

Żaneta uważa, że nie ma sensu wiązać się z mężczyzną, który nie akceptuje jej dziecka. Maria próbuje przekonać synową, żeby dała Julianowi czas i postarała się zrozumieć jego zachowanie. Julian, podczas przypadkowego spotkania, tłumaczy Żanecie że podczas pikniku zwyczajnie spanikował, bo nie dopilnował jej córeczki. Przyznaje, że czuje się nieco skrępowany w obecności dzieci, ale nie oznacza to, że ich nie lubi. Żanety nie satysfakcjonują te wyjaśnienia i chłodno żegna się z Julianem. Wieczorem mężczyzna czeka na nią przed domem. Nalega, żeby Żaneta przeszła się z nim i wysłuchała tego, co ma do powiedzenia. Tłumaczy, że trzymał dystans wobec jej córki, bo bał się, że dziewczynka może za bardzo przyzwyczaić się do niego a nie wiedział, czy Żaneta nie da mu kosza. Żaneta kupuje jego wyjaśnienia i zapewnia, że myśli o nim poważnie. Julian obiecuje, że teraz zmieni się jego stosunek do Mani.

Ola i Daniel znajdują sposób na rozłąkę

Ola próbuje przygotować się psychicznie do rozłąki z ukochanym. Z wielkim zaciekawieniem czyta poradnik, dotyczący związku na odległość. Marek, swoim zwyczajem, zaczyna ironizować. Oli nie jest jednak wcale do śmiechu. Daniel przynosi do Oli swój komputer i pomaga jej zainstalować kamerkę internetową. Potem robią próbę, kontaktując się przez Internet w dwóch sąsiednich pokojów. Daniel zostawia swój laptop w salonie. Marek przypadkiem zauważa, że na jego ekranie można zobaczyć, co dzieje się w pokoju córki. Z rosnącą irytacją obserwuje, jak Ola obściskuje się ze swoim chłopakiem. Danuta zwraca mu uwagę, że narusza cudzą prywatność. Wieczorem Ola i Daniel, każde w swoim mieszkaniu, kontaktują się przez Internet. Pociesza ich fakt, że mimo rozłąki, będą mogli codziennie widywać się, dzięki kamerkom internetowym.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.