Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1188

Na Wspólnej 7

Roman chce zamieszkać z Honoratą. Adam wpada w coraz większe rozdrażnienie. Zimińskich coraz bardziej cieszy poprawa sytuacji materialnej.

Na Wspólnej 1188 - opis odcinka
Honorata zamieszka u Romana?

Roman mówi synowi, że Honorata wychodzi dziś ze szpitala i chciałby, żeby przez kilka dni zamieszkała z nimi. Tłumaczy, że Mikołaj, zajęty studiami, mógłby mieć problemy z zapewnieniem matce wystarczającej opieki. Kamil i Zuza postanawiają rozejrzeć się za jakimś mieszkaniem, ponieważ są przekonani, że Leśniewska zamieszka z Romanem na stałe. Młody Hoffer niedbale wspomina nawet, że mogliby z Zuzą pobrać się i wziąć kredyt mieszkaniowy. Dziewczyna nie bierze serio oświadczyn w tej formie. Hoffer nieśmiało proponuje Honoracie, żeby przez jakiś czas pomieszkała u niego. Kobieta nie kryje wzruszenia jego gestem. Mimo to postanawia wrócić do siebie. Mikołaj przychodzi po mamę. Zapewnia ją, że będzie miała doskonałą opiekę w domu. Roman jest niepocieszony z takiego obrotu spraw. Wyznaje Kamilowi, że bardzo liczył na to, że w końcu zamieszka z osobą, na której mu zależy i będzie miał normalny dom. Młody Hoffer uważa, że Leśniewska potrzebuje trochę czasu, a wtedy na pewno zrozumie, że proponowane przez niego rozwiązanie jest najlepsze.

Weronika i Agnieszka rozmawiają o macierzyństwie

Adam rozpoczyna dietę, którą zalecił mu lekarz. Weronika postanawia wspierać męża i również przejść na zdrowszy tryb życia. Podczas lunchu w pracy Roztocki z zazdrością spogląda na talerz Krisa, obłożony wielkim kawałkiem mięsiwa. Kris sugeruje Adamowi zmianę linii obrony w jednej ze spraw. Roztocki nie zgadza się na żadne innowacje. W dodatku zachowanie Krisa budzi jego rozdrażnienie. Agnieszka odwiedza Weronikę. Skarży się, że mama Rafała nieustannie drąży temat adopcji. Przyznaje, że chciałaby mieć dziecko, ale obawia się, że jest już za późno na zmianę trybu życia i przyzwyczajeń. Weronika uważa, że adopcja jest całkiem niezłym rozwiązaniem. Nie wie, że jej słowa słyszy Adam, który właśnie wrócił do domu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.