Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1186

Na Wspólnej 7

Krajewscy proszą Borysa o pomoc. Dyrektor programowy proponuje Marcie posadę producenta. Ola i Daniel próbują przygotować się do dwumiesięcznej rozłąki.

Na Wspólnej 1186 - opis odcinka
Borys szuka własnego syna

Borys, nie mogąc dłużej znieść niepewności, postanawia na własną rękę zacząć poszukiwania syna. Ewa stara się go od tego odwieść. Uważa, że narazi się na przykrości, kiedy w szkole zacznie wypytywać o Aleksa. Igor popiera decyzję Orłowa i postanawia pomóc mu w poszukiwaniach. Dowiaduje się od kolegów Aleksa, że chłopak od kilku dni nie przychodzi do szkoły. Orłow udaje się do domu Oksany. Krajewska płacząc przeprasza go za to, co się stało. Przyznaje, że sama kazała synowi wymazać go z pamięci. Wtedy zaczęły się kłopoty. W końcu dowiedziała się, że Aleks zaczął grać na automatach i wpadł w złe towarzystwo. Borys jest wstrząśnięty tymi informacjami. Wieczorem Krajewscy zjawiają się u Ewy i Orłowa. Ryszard proponuje, żeby zjednoczyli siły i wspólnie poszukali Aleksa.

Jak Daniel i Ola zniosą rozłąkę?

Daniel oznajmia Oli, że muszą się rozstać. Wyjaśnia, że wkrótce czeka ich dwumiesięczna rozłąka i już teraz powinni przygotować się do tego. Ola ze smutkiem przyznaje mu rację. Postanawiają kontaktować się jedynie przy pomocy komputera. Daniel nie może sobie znaleźć miejsca w domu i co chwilę wymyśla jakieś nowe zajęcia. Jego rodzice podejrzewają, że chłopak jest zestresowany przed czekającą go podróżą. Danuta, po powrocie z pracy, jest mile zaskoczona widząc, że córka samodzielnie przygotowała pyszny, domowy obiad, a do tego wzięła się za prasowanie. Ola wyjaśnia mamie, że postanowili z Danielem nie widywać się i stąd jej zainteresowanie sprawami domowymi. W końcu jednak Ola i Daniel łamią zakaz i kontaktują się telefonicznie. Chwilę później młoda Zimińska wychodzi z domu. Jest mile zaskoczona kiedy okazuje się, że za drzwiami stoi Daniel. Oboje przyznają, że nie są w stanie zbyt długo bez siebie wytrzymać.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na platformie VOD player.pl.